Godless

0İnsanlığın yaratıcısıyla tanışma zamanı geldi. Ölümlülere karşı savaşta hayatta kalan tek tanrı olarak sadık takipçilerinize liderlik edecek ve dünyaya yıkım yağdıracaksınız.

Roguelike ve otomatik savaşçı unsurlarına sahip bu sıra tabanlı strateji oyununda insanlığa gazabınızı tattırın!

Bütün tanrılar katledildi… sen hariç. Gücü biriktirin ve sıra tabanlı savaşlarda kıtaları birbiri ardına fethederek insanlığı mahvetmek için kullanın. Her zaferle, kurnaz düşmanlarınızı nasıl alt edeceğinizi öğrendikçe daha da güçleneceksiniz.

Sen bir tanrısın, kukla ustası değil. Ellerinizi kirletmeye gerek yok; hizmetkarlarınızın doğrudan emirlere ihtiyacı yok!

Haçlı seferinizin yararına kendi başlarına hareket edecekler. Davranışlarını göz önünde bulundurun, onlara uygun nimetleri verin ve ölümlü kahramanların ilahi planlarınızı engellememesini sağlayın.

Hizmetkarlarınız için avantajlı bir ortam oluşturmak için manzarayı dönüştürün, binalar inşa edin ve yeni yaratıklar çağırın.

Düşman askerlerinin yakınında volkanik patlama mı? Mükemmel seçim! Dost büyücülerin etrafındaki tahkimatlar? Senin olacak! Sürekli değişen manzaralarla, iki savaş asla aynı değildir.

Yaratılışın kıvılcımlarını güçlü taşlarla birleştirin ve sayısız pasif güçle yeteneklerini geliştirin. Potansiyel kombinasyonlar sonsuzdur – dövüş tarzınızı destekleyen benzersiz bir cephanelik oluşturun!


6.564
OYUN BİLGİLERİ 12 Kasım 2022 13:08
Godless

Tür: Bağımsız Yapımcı, Erken Erişim, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 368.89 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 8 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?