God Souls

0God Souls indir - (Direkt indir)

“God Souls” esas olarak Prince of Persia, God of War ve benzeri gibi kanlı savaş deneyimine ve zengin seviye tasarımına odaklanır.

Kaos, büyük çoğunluğu Yunan mitolojisine dayanan yaratıklar olan birçok farklı türde düşmanla savaşmak için bir dizi silah ve büyülü güçler kullanan serinin kahramanıdır.

Çoğu düşman için Kaos, hassaslık içeren ve rakipleri kanlı öldürmelerle öldüren bir QTE de başlatabilir.

Birçok sanatçının hayal gücünü ve ilhamını birleştiren, kendine özgü karanlık ve büyülü bir tarzda kurgusal bir efsanevi dünyayı tasvir ediyor.

Aynı zamanda her karakterin aksiyon performansına önem veriyoruz, savaşın şiddetini son derece abartılı yöntemlerle ortaya koyuyor, oyunculara tutkulu bir dövüş deneyimi yaşatıyoruz.

Kadın karakterlerin eşsiz çekiciliğinin, büyüleyici gizemli koruyucu ruhların ve dolgun ve seksi yıldız rahiplerin çok yönlü görüntüsü.

Farklı stilleri göstermek için farklı modalarla eşleştirin. Seksi giydirme eylemiyle farklı bir tarz sergileyin.

Düşmüş tanrıların ruhlarını hapsedin, onları savaş alanına çağırın ve her şeyi yok etmek için hayaletlerin ve tanrıların gücünü serbest bırakın.

Size benzersiz dövüş becerileri kazandıran birden fazla silah, balta, çekiç, orak vb. arasından seçim yapın.

Dövüş kombinasyonları ve becerileri gerçekleştirin, dönüştürün, zıplayın, atlatın ve canavarlar arasında esnek bir şekilde yürüyün.


God Souls indir - (Direkt indir)

18.860
OYUN BİLGİLERİ 6 Aralık 2022 17:29
God Souls

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Oyun

Platform: PC

Boyut: 3.61 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 2 Aralık 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?