God Of Weapons

0Dünya bir zamanlar ışık ve harikalarla dolu, parlak ve güzel bir yerdi. Ama bir gün kötü bir güç ülkeyi kasıp kavurdu, dünyanın ışığını çaldı ve onu karanlığa sürükledi. Sonuç olarak kaos ve yıkım tüm dünyaya yayıldı ve birçok kişi karanlığın asla sona ermeyeceğinden korktu.

Bu roguelike aksiyonunda, otomatik silah saldırılarıyla her seviyedeki canavar sürülerinden hayatta kalın. Bir sonraki turda şansınızı artırmak için atlatın ve ganimet toplayın. Her şey strateji, refleksler ve akıllı hareketle ilgilidir.

Silahları ve aksesuarları toplamak ve bunları envanterinizde stratejik olarak düzenlemek, hayatta kalmanız için çok önemlidir. Envanter alanınız sınırlıdır, dolayısıyla yeni bir öğeyi yerleştirmeden önce, onun güçlü ve zayıf yönlerini ve genel stratejinize nasıl uyduğunu göz önünde bulundurmanız gerekir.

Envanterinizin dikkatli yönetimi, zafer ve yenilgi arasındaki farkı yaratabilir. Oyunda ilerledikçe güçlü silahlar ve aksesuarlardan oluşan bir cephanelik oluşturacaksınız, bu da sizi durdurulamaz bir güç haline getirecek.


18.108
OYUN BİLGİLERİ 13 Eylül 2023 20:44
God Of Weapons

Tür: Aksiyon, Basit Eğlence, Oyun

Platform: PC

Boyut: 619.83 MB

Crack: TENOKE

Tarih: 13 Eylül 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?