God of War

347God of War indir - (Direkt indir)

Kuzey diyarına adım atın
Olimpos Tanrılarından aldığı intikamın üzerinden yıllar geçen Kratos, artık İskandinav Tanrılarının ve canavarlarının diyarında sıradan bir insan olarak yaşıyor. Bu sert ve acımasız dünyada hayatta kalabilmek için savaşmak ve oğluna da aynısını öğretmek zorunda.

İkinci bir şans yakala
Kratos yeniden bir baba. Onun saygısını kazanmaya kararlı oğlu Atreus’un akıl hocası ve koruyucusu olarak, bir yandan oğluyla son derece tehlikeli bir dünyada ilerlerken diğer yandan da adeta onun simgesi olan öfkesini bastırmak ve kontrol etmek zorunda.

Korkutucu yaratıkların olduğu daha karanlık ve dizginsiz bir dünyaya yolculuk et
Mermer taş ve sütunlarla kaplı gösterişli Olimpos’tan çıkıp Viking öncesi İskandinav kültürünün amansız orman, dağ ve mağaralarına gelen Kratos, kendi yaratık, canavar ve tanrı panteonu olan yeni ve bambaşka bir diyarla karşı karşıya.

Göğüs göğüse kanlı çatışmalara gir
Oyuncuyu her zamankinden daha çok aksiyonun içine sokan omuz üstü kamera açısı sayesinde, God of War™’daki savaşlar Kratos’un yüzleşeceği İskandinav yaratıkları panteonunu yansıtıyor: Görkemli, vahşi ve zorlayıcı. Yeni bir ana silah ve yeni kabiliyetler bir yandan God of War serisini simgeleyen ruhu korurken bir yandan da türe yeni bir boyut katan şiddetli mücadeleler sunuyor.

REPACK SIKIŞTIRILMIŞ▼
REPACK İNDİR (v1.0.12) İNDİR ( 29.2 GB)
Torrenti programa eklerken istemediğiniz dilleri çıkartarak yerden tasarruf edebilirsiniz.

 

NOT: Oyun tamamen güncellendi REPACK ve NORMAL indirenler UPDATE yapmasına gerek yoktur. En güncel sürüm (v1.0.12) inecektir.


God of War indir - (Direkt indir)

1.067.869
OYUN BİLGİLERİ 14 Ocak 2022 19:46
God of War

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Türkçe Oyunlar, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 63 GB

Crack: v1.0.12

Tarih: 14 Ocak 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?