Goat Simulator 3

2Pilgor geri döndü! Sürünü topla ve yepyeni, tamamen gerçekçi bir çok oyunculu serbest dünya çiftlik deneyimi içeren Goat Simulator 3’e gir.

Pilgor geri döndü!
Sürünü topla ve yepyeni, tamamen gerçekçi bir serbest dünya çiftlik deneyimi içeren Goat Simulator 3’e girerek aslında hiç kimsenin favorisi olmayan kadın başrol olarak oyna.

Evet, yine yapıyoruz. “Mee” göndere çekildi ve Pilgor’a başka keçiler katıldı. En fazla üç arkadaşını yerel veya çevrimiçi işbirliği moduna davet edip bir ekip olarak yıkım yaratabilir veya mini oyunlarda yarışıp arkadaşlığınızı sonlandırabilirsin.

Bir kez daha kargaşa çıkarmaya hazır ol. Goat Simulator’dan beri gelen en keyifli vakit kaybında yepyeni bir açık dünyayı; yalayarak, toslayarak ve parçalayarak aş! Eğitici bölüm haricinde sana oyunu nasıl oynaman gerektiğini söylemiyoruz, yalnızca rüyalarındaki keçi olabilmene imkân tanıyoruz.

ANA ÖZELLİKLER:
– Keçi olabilirsin

– Üç arkadaşın da keçi olarak sana yerel veya çevrimiçi eşli oyunda katılabilir

– Yo, cidden, çok fazla keçi var Şık görünmek istersen uzun keçilerin, çizgili keçilerin ve daha birçoğunun postlarını giyebilirsin. Herkese hitap eden bir keçi var!

– Ya da tuvalet kağıdı rulolarından çay tepsilerine kadar keçine bir sürü anlamsız şey giydirebilirsin. İstersen sırt roketi tak, umurumuzda değil

– Bu sefer ekibe “oyun tasarımları” da aldık ve söylediklerine göre oyuna etkinlikler, bulaşabileceğin NPC’ler, fizik, durum etkileri, koleksiyon eşyaları, gizli özellikler, yalanlar, ihanet ve gönül yarası gibi “yeterli miktarda içerik” eklemişler.

– Mini oyunlar da eklemişler, hem de bir sürü! (Yedi bir sürü sayılır, değil mi?)

– Biri müzikal mi dedi?

– Olabileceklerin arasında Keanu Ree… (Şaka şaka, hâlâ okuyor musun merak ettim)

– Ama Japon balığı olabiliyorsun (bu gerçek)


47.782
OYUN BİLGİLERİ 17 Kasım 2022 23:31
Goat Simulator 3

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 6.63 GB

Crack: P2P

Tarih: 17 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?