GOAL! The Club Manager

0Antrenör ve menajerlerin artan taleplerine ve modern futboldaki gelişmelere uyarlanmış klasik yönetim oyununa hazır olun.

GOAL derinlik ve gerçekçilik sunar ve sizi mikro yönetim ve elektronik tablolar arasında kaybolmadan yönetici olmanın karmaşıklığıyla karşı karşıya getirir.

Teknik direktör, yönetici, spor direktörü ve kulüp CEO’su bir aradasınız.

Takımla, taktiklerle, kadroyla, transfer piyasasıyla, kulüp sahasıyla, finansla ve çok daha fazlasıyla ilgilenirsiniz. Hayalinizdeki takımı yaratın – eğer karşılayabiliyorsanız!

GOAL sadece kulüp patronunun modern taleplerini yansıtmak için değil, aynı zamanda oyuncunun ihtiyaçlarını karşılamak için de tasarlanmıştır.

Elinizdeki zamana saygı duyuyoruz: İster oyun deneyiminizi derinlemesine yaşamak, ister ekibinizin her yönünü en küçük ayrıntısına kadar optimize etmek veya tüm sezonu bir öğleden sonra oynamayı tercih etmek isteyin – GOAL, esnek futbol menajeridir. tercihlerinize hitap ediyor.

Ek olarak, günümüz futbolu olan ve GOAL’ı daha fazla zaman alan menajerlik oyunlarına değerli bir alternatif haline getiren, bazen çok ciddi olan meseleyi dürterek, şakacı mizahın keyfine varacaksınız.

Buna bakılmaksızın, derinlemesine bir beceri sistemi, finans, sponsorluk, kadro yönetimi, sözleşme müzakereleri ve kapsamlı istatistiklere sahip bir kariyer, GOAL’a stadyum ortamı ve genişlemesi, transfer pazarı, keşif ve gençlik çalışması dahil olmak üzere yöneticilerin dalması gereken her şeyi verir. Takımınızı zafere götürmeye hazır mısınız?


8.669
OYUN BİLGİLERİ 3 Kasım 2022 12:30
GOAL! The Club Manager

Tür: Erken Erişim, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 1.15 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 2 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?