Gloomwood

1Gloomwood , korkunç bir dönüşümün ortasında unutulmuş, çarpık bir Viktorya metropolüne gizemli kaçırmanızı izleyen gizli bir korku FPS’sidir.

Sis içinde gizlenmiş lanetli gizemi ortayaçıkarırken kılıcınızı kullanın ve gölgelere gidin.

DUSK , AMID EVIL , ULTRAKILL ve FAITH’in yapımcıları size perili sokaklar, karanlık tüneller ve çökmüş konaklarla dolu korkutucu, gotik sürükleyici bir sim getiriyor.

Serbest biçimli keşiflere sahip karmaşık, el yapımı bir şehir – yükselen çatılardan gizli geçitlere, aldığınız rotalar ve yaptığınız patikalara kadar seçiminiz.

Işık görünürlüğünüzü takip eden ve gürültüyü dünyaya doğru bir şekilde yayan ayrıntılı bir gizli ve ses sistemi . Hafifçe yürü. Ya da yüksek sesle konuşmaya hazırlanın .

Her duruma uygun benzersiz bir cephanelik – gizli bir kamış, altı atışlı tabanca, katlanır pompalı tüfek, elle yerleştirilmiş tuzaklar, ipli zıpkın tüfeği ve daha fazlası.

Eğilmekten kulak misafiri olmaya, kapı aralıklarından gözetlemeye, ateşli silahlarınızdaki mermileri kontrol etmeye ve çıkıntılara takılmaya kadar derinlemesine oyuncu etkileşimi.

Keskin pençeli Karga Adamlar ve korkunç, kadavra arayan Corpse Duster gibi , korkunç bir sakinler ve keskin duyuları olan canavarlar.

Gloomwood, almak, atmak, tırmanmak, parçalamak ve lehinize kullanmak için nesnelerle doludur.

Bu şehirde hayal edebileceğinizden çok daha fazlası var …


16.331
OYUN BİLGİLERİ 6 Eylül 2022 12:57
Gloomwood

Tür: Erken Erişim, FPS, Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 369.71 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 6 Eylül 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?