Glitchpunk

0Oynanış
Glitchpunk’ın oynanışı, yüksek oktanlı aksiyon, patlayıcı çatışmalar ve cyberpunk estetiği hayranları için bir şenlik niteliğindedir.

Türünün klasiklerinden esinlenmiş, fütüristik neon bir pelerinle bezeli top-down aksiyon oyunudur.

Aralarından seçim yapıp ortalığı birbirine katabileceğin çok sayıda silah, yakın dövüş silahı ve araç vardır. Çalıntı arabanın radyosunda fütüristik tınıları dinlerken çılgın eylemlerin ve zorlu polis kovalamacalarının tadını çıkar.

Geleceğin suçla dolu yeraltı dünyasına giden yolda kaç, hackle, çal, sür, ateş et ve patlat. Arkadaşlar ve bir dolu düşman edin. Öl ya da öldür; bu sevdiğin her şeyin sonunu getirmek anlamına gelse bile.

Hepsi bu da değil: Glitchpunk’ın distopik sokakları, arka sokakları ve gökdelenleri de transhümanizm, yabancı düşmanlığı ve din gibi konulara sahne olurken, ilişkiler, kendini keşfetme ve ihanetle ilgili de gerçek bir insan hikâyesi içeriyor.

Geleceğin cinsellik ve uyuşturucu dolu dünyası beraberinde birçok soruyu getirirken yalnızca tek bir şey kesin gibi duruyor: insanlık bir perspektif meselesidir.

“Arıza” adındaki bir özelliğin bahşedildiği bir robotsun. Bu özellik, programlamana karşı gelmene izin veriyor. Nükleer sonrası dünyanın zalim hükûmetlerinde istikrarı bozmak için yola koyul; programını istediğin gibi belirlemek sana kalmış.

Teknoloji manyağı ve uyuşturucu bağımlısı çetelerle dolu, uzun zamandır var olan mega şirketlerce yönetilen dört eşsiz yerde anlaşmalar yap, para kazan ve kendini yükselt.

Bir çete liderinin besin zincirinin tepesinde kalıp kalmayacağında etkin olsun; aksi durumda kafalar kopsun. Paradan daha değerli şeyler de kazanabilirsin: Bir müttefik veya arkadaşa ne dersin? Hatta belki bir sevgili.

Temel Özellikler
Seçebileceğin büyük bir silah cephaneliğine sahip vahşi top-down aksiyon

Trenler, tanklar, motosikletler, otobüsler, kamyonlar ve tabii ki bir sürü araba dâhil birçok farklı ulaşım çeşidi

Çılgın polis kovalamacaları ve 10’a kadar çıkan aranma seviyesi

Kendi hikâyeleri, görevleri ve kültürleri olan 12 çete

(Erken Erişim, şehirle çıkıyor. Dört hafta sonra ikinci şehir, üçüncü ve dördüncü şehir de Erken Erişim döneminde eklenecektir.)

Nükleer sonrası kış mevsiminde ABD’nin çöl kalıntılarından cyberpunk Sovyet Rusya’sına kadar 4 farklı şehir

Birçok sona sahip olgun bir hikâye

3D ortamda 2D görüntülerin nadir bir sanat tarzı karışımı

Haber kanalları ve absürt reklamların da olduğu tüm dünyadan sanatçıların müziklerini içeren oyun içi radyo


20.957
OYUN BİLGİLERİ 19 Haziran 2022 20:47
Glitchpunk

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Erken Erişim, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 4.55 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 11 Ağustos 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?