Glitchhikers: The Spaces Between

1Glitchhikers: The Spaces Between indir - (Direkt indir)

Etrafımızdaki sonsuzluğu düşündüğünüzde orada ne görüyorsunuz? Ve kendi yolculuğunuzda dolaşırken, yolculuklarınızdan hayaletler gibi geçerken bu soruları araştıran garip, dünyevi olmayanlar kimler? Onlar gerçekten gerçek miydi?

Glitchhikers: The Spaces Between, varış noktaları arasında var olan düşüncelerle, yolculukların zamanımıza hükmeden, ancak dikkatimizi çekmeyen, zihnimizin kendimizin ve dünyamızın normalde incelenmeden bırakıldığı kısımlara gittiği zamanlarla ilgilidir. Gece geç saatlerde bir otoyol yolculuğunda, erken saatlerde sessiz bir tren vagonunda, mehtaplı bir parkta yürüyüşte ya da ıssız bir havaalanında bitmek bilmeyen bekleyişte, gecikmelerin ortam anonsları arasında tuhaf müzikler dinliyor ve dünyadaki yerimizi sorguluyoruz. Evren.

Uzun yolculuklardan ve onun beslediği bilinç akışından ilham alan Glitchhikers, sizden içe bakmanızı istiyor. Sorularınızın yanıtlarını bulun ve aldığınız yanıtları sorgulayın. Hayata, evrene, içindeki yerimize ve amacımıza odaklanın. Serbest biçimli bir anlatı deneyiminde yolculuk yapın, sonsuz kaçınılmazlıkla sohbet edin ve kendinizi içinde bulduğunuz kozmik, umutlu dünyayı keşfedin.


Glitchhikers: The Spaces Between indir - (Direkt indir)

4.576
OYUN BİLGİLERİ 1 Nisan 2022 13:03
Glitchhikers: The Spaces Between

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Oyun

Platform: PC

Boyut: 851.18 MB

Crack: TiNYiSO

Tarih: 31 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?