Gimmick Special Edition

0Modern oyuncu için geliştirilmiş eski usul bir meydan okuma
SUNSOFT’un NES™ klasik hilesi! City Connection’dan bu uzun zamandır beklenen Özel Sürüm ile geri dönüyor. Çevrimiçi skor tabloları, başarılar, zamana karşı saldırı modu, kaydetme ve hızlı yükleme, geri sarma işlevi, muhteşem bir galeri (kartuşlar, resimler ve taranmış kılavuzlarla) ve daha fazlası gibi güncellenmiş özelliklere sahip, fizik tabanlı büyüleyici bir platform oyununu deneyimleyin.

Zıplayan bir yıldızla yıldız platformu fiziği
Zamanının çok ötesinde olan fizik tabanlı bir oyun alanını keşfedin. Sevimli youkai Yumetaro olarak, karmaşık zorlukların üstesinden yaratıcılık ve ustalıkla gelmek için yıldız çağırma güçlerinizi kullanın. Harika yıldızınız, gizli noktalara ulaşmanıza, uçurumları aşmanıza ve en zorlu kötüleri bile alt eden hileli atışlar yapmanıza yardımcı olacak!

Gizli bir NES™ hazinesini keşfedin
Hile! 90’ların başında Japonya ve İskandinavya’da Famicom™/NES™ üzerinde özel olarak yayınlandı. Konsolun sınırlarını zorladı ve Japon kartuşu, Masashi Kageyama’nın yıldızlarla dolu bir film müziği bestelemesini sağlayan özel bir ses yongası olan SunSoft 5B’yi içeriyordu. Hile! şimdiye kadar yapılmış en değerli (ve en nadide) NES™ kartuşlarından biri olmaya devam ediyor. İskandinav versiyonuna “Mr. Hile”.


2.581
OYUN BİLGİLERİ 8 Temmuz 2023 19:09
Gimmick Special Edition

Tür: Aksiyon, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 495.87 MB

Crack: CHRONOS

Tarih: 6 Temmuz 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?