GigaBash

0Yüzyıllar boyunca dünyanın derinliklerinde uyuklayarak geçirdikten sonra, Titanlar olarak bilinen ilkel canavarlar uyandı. Şimdi, dünya hakimiyeti için insanlıkla ve birbirleriyle savaşmaları gerekiyor.

GigaBash , Power Stone, Super Smash Bros Ultimate ve War of Monsters gibi oyunların kaosu ve yaratıcılığını, klasik kaiju filmlerinin dudak uçuklatan ölçeğiyle birleştirir.

Azgın bir Titan veya Titan avcısı bir mecha olarak oynayın; Göklerden şimşek çağırın, bir radyo kulesini baton olarak kullanın veya bütün bir bölgeyi (ve düşmanlarınızı) tek bir büyük kartopu haline getirin.

Yeterince ortalığı kasıp kavurursanız, son biçiminize, korkunç derecede titanik S-Serisine dönüşeceksiniz.

Savaş Modunda her biri kendi hareket ve oyun tarzına sahip 10 benzersiz karakterden oluşan renkli bir kadro arasından seçim yapın. Hepsine hakim olabilir misin?

Dört oyuncuya kadar herkes için ücretsiz, eğlenceli ve çılgın bir oyuna dalın, Savaş modunda savaşın veya 2’ye 2’de eşleşin. Dünya çapında savaş açın – şehir manzaralarından egzotik yerlere, hiçbir yer Titanların gazabından güvenli değil!

Saldırılarınızı zamanlayın, rakiplerinizi engelleyin, kapma ve özel eşyaları kullanın ve son formunuzu ortaya çıkarmak için o sayacı inşa edin!

Her biri kendi büyük kahramanı olan dört benzersiz tek oyunculu kampanyada Titanların kökenlerini (ve talihsizliklerini) keşfedin.

Düello modunda kafa kafaya gidin, başka bir oyuncuya Titanların gerçek Kralının kim olduğunu görmesi için meydan okuyun.


5.548
OYUN BİLGİLERİ 4 Ağustos 2022 18:56
GigaBash

Tür: Aksiyon, Basit Eğlence, Dövüş, Oyun

Platform: PC

Boyut: 8.24 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 4 Ağustos 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?