Ghostrunner: Project_Hel

2Ghostrunner: Project_Hel indir - (Direkt indir)

Ghostrunner; ışık hızında aksiyon, amansız bir mücadele ortamı, siber hacker tarzı mega yapı ile donatılmış, zorlu bir Birinci Şahıs (FPP) öldürme oyunudur. Dünyayı sona erdiren felaketten sonra insanlığın son sığınağı olan Darma Kulesine tırman. En aşağıdan en yukarıya çıkmak için yol bul, acımasız Keymaster’a karşı gel ve intikamını al.

Bu kule şehrinin sokakları şiddetle dolu. Keymaster Mara burayı demir yumrukla ve insan hayatına değer vermeden yönetiyor.

Kaynaklar tükendikçe, güçlüler zayıfları avlıyor ve kaos kalan son düzeni de tüketmekle tehdit ediyor. Kararlı bir son direniş geliyor. İnsanlık yok olmanın sınırına gelmeden önce bir şeyleri değiştirmeye yönelik son bir girişim bu.

Şimdiye kadar oluşturulan en gelişmiş kılıç savaşçısı olarak her zaman sayıca çoksun ama bir o kadar da üstünsün. Düşmanlarını tek moleküllü bir katana ile ikiye böl, süper insansı reflekslerinde mermilerden kaçın ve galip gelmek için pek çok çeşit özel tekniği kullan.

Tek vuruş tek öldürme mekaniği savaşı hızlı ve yoğun hale getirir. Ölümle korkusuzca hiç bitmeyen bir dansa başlamak için üstün hareket etme yeteneğini (ve sık kontrol noktalarını) kullan.

Ghostrunner tek oyunculu benzersiz bir deneyim sunar: hızlı tempolu bir oyun, şiddet içeren bir savaş ve bilim kurguyu kıyamet sonrası temalarla bir araya getiren orijinal bir ortam. Bu oyun, zaten son ermiş bir dünyanın ve hayatta kalmak için savaşan sakinlerinin hikayesini anlatır.

Ghostrunner: Project_Hel

“Yeni yayınlanacak Project_Hel isimli DLC paketinde Ghostrunner elebaşı olan Hel’in acımasız ve şiddet dolu hikayesini keşfet.
Tırmananların isyanını bastırmak için savaşarak Dharma Kulesi’nde ilerle. Yeni seviyeleri geç, yeni elebaşlarını yen, yepyeni bir hikayeyi keşfet ve acımasız, yeni bir karakter olarak oyna. Unutma, hareket eden her şey öldürülebilir.

Geleceğe hoş geldin. Gelecek, seni öldürecek.

Ana oyun ve tüm ekpaketler dahildir direk oynayabilirsiniz.


Ghostrunner: Project_Hel indir - (Direkt indir)

23.658
OYUN BİLGİLERİ 3 Mart 2022 20:33
Ghostrunner: Project_Hel

Tür: Aksiyon, Ek Paketler, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 18.71 GB

Crack: FLT

Tarih: 3 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?