Ghost Trick Phantom Detective

0Ghost Trick Phantom Detective indir - (Direkt indir)

Bu sıra dışı, bulmacalarla dolu klasik gizemin içinde kendi cinayetini artık HD kalitesinde çöz!

PAT! Karanlık şehirde tek bir kurşun sesi yankılanıyor. Ancak bir hayat sona ererken hikaye yeni başlıyor…

Sissel bir hayalet olarak uyanıyor ve hayatıyla birlikte hafızasını da kaybettiğini fark ediyor. “Kimim ben? Beni kim öldürdü? Ve neden?”

Bu soruların cevabını bulmak için Sissel’ın gün doğumuna birkaç saat kala kayıp bir hafızayla suça tanık olma ihtimali olan dedektiften başlayarak kendi cinayetinin gizemini çözmeye başlaması gerekiyor… Ölülerin gücünü kullanarak nesneleri ele geçirebilir ve hareket ettirebilirsin.

Hatta sıra dışı bir mizah ve çekici karakterler ile dolu bu hikayede bulunan cevaplaması zor bulmacaları çözmeye çalışırken zamanı geri alabilirsin.

Ace Attorney serisinin yaratıcısı Shu Takumi’nin yönettiği klasik gizemli bulmaca oyunu Ghost Trick: Phantom Detective’in uzun süredir beklenen HD düzenlemesi, geliştirilmiş sesler ve görseller sunuyor.

Orijinal müzik ile tamamen senkronize olduğu için oyun sırasında istediğin zaman değiştirebileceğin, Great Ace Attorney’nin ünlü bestecisi Yasumasa Kitagawa tarafından düzenlenen müzik aranjmanlarının keyfini çıkar. Ayrıca içinde yeni sanat eserleri ve müzikler olan bir galeri de bulunuyor. Fazla söze gerek yok: İşte gizemli klasik bulmaca çözme macerasının son sürümü!


Ghost Trick Phantom Detective indir - (Direkt indir)

8.978
OYUN BİLGİLERİ 24 Aralık 2023 18:21
Ghost Trick Phantom Detective

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 3.6 GB

Crack: REPACK

Tarih: 30 Haziran 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?