Ghost Song

0Lorian’ın ıssız ayında, uzun süredir uykuda olan bir Deadsuit uykudan uyanır – silahlı ve savaşa hazır, hafızası amaçsız. Ama yeni bir şey canlanıyor…

Kendini keşfetme, eski gizemler ve kozmik terörle dolu atmosferik bir 2D macera olan Ghost Song’da yanıtları aramak için yüzeyin altından saldırın.

Yalnızca biyo-ışıldayan bitki örtüsüyle aydınlatılan sarmal mağaraları keşfedin, garip ve güçlü yaratıklarla savaşın ve bu yabancı dünyanın uzun süredir gömülü sırlarını ortaya çıkarmanıza yardımcı olacak yeni yetenekler edinin.

Karanlığın derinliklerine inin – ancak o zaman gerçeği öğreneceksiniz (ya da hatırlıyor musunuz?).

ÖZELLİKLER
Aşağıda ne olduğunu keşfedin
Gizli odalar ve unutulmaz bir tarihle dolu, güzel bir şekilde resimlenmiş Metroidvania’dan ilham alan 2D dünyanın dönen uzaylı tünellerini ve uzun süredir terk edilmiş laboratuvarlarını keşfedin.

Güçlendirin ve ilerleyin
Derinlerde güçlü silahlar ve oyunun kurallarını değiştiren yeni yetenekler elde edin, ayın yeni katmanlarına ve isteğe bağlı gizli alanlara erişimin kilidini açın.

Zorlu düşmanlarla yüzleşin Lorian’ın
mantar uzaylıları ve metal kabuklarıyla tepkisellik ve hassasiyetle savaşın. Gücünüzü yükseltin ve bir dizi modül ile kıyafetinizi ve blasterinizi özelleştirin.

Patlat ve parçala
Deadsuit’in temel dövüşünün kendine özgü ritminde ustalaş. Yakın muharebe saldırılarınızı güçlendiren namlu ısısını artırarak hızlı ateş eden blasteriniz ile düşmanları dövün.

Yalnız değilsiniz
Bu alışılmadık yerde kapana kısılmış tek varlık sen değilsin. Bir dizi sesli karakterle karşılaşın ve kendi hayatta kalma, cesaret, terk ve kurtuluş hikayelerini keşfedin.


5.992
OYUN BİLGİLERİ 3 Kasım 2022 21:11
Ghost Song

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 1.09 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 3 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?