GENIE

2GENIE indir - (Direkt indir)

Genie’nin anlamını keşfetmek ve kaderini gerçekleştirmek için çıktığı yolculukta Lula olarak harika ortamları keşfedin. Önce kırık kristal parçalarını toplayın, ardından hikayenin çözülen şiirlerini takip edin.

GENIE birkaç saatlik rahatlatıcı bir deneyimdir. Unreal Engine 5 ile yapılmış, sürükleyici grafikler, fantezi tarzı, çeşitli dönemlerde geçen muhteşem doğal ortamlar ve kısa sürede unutamayacağınız bir yolculuk yapmak için büyüleyici bir film müziği ile birleştirilen şiirsel bir biçimde sunulan zengin bir hikaye. ortamların tadını çıkarın!

Oyuncu, seviyelerin ilk yarısında haritanın etrafına dağılmış kristal parçalarını toplar. Tüm kırıkları topladıklarında şiir benekleri birer birer belirmeye başlar. Oyuncu üzerlerinde durduğunda, etraflarında bir ışık kaynağı bulmalı ve ona odaklanmalıdır. Bu olduğunda kamera görüntüsü değişir ve anlatım başlar. Bu yapıldıktan sonra, bir sonraki şiir noktası ortaya çıkar ve bir sonraki seviye başlayana kadar böyle devam eder.

GENIE, 2016 yılında çıkan Drizzlepath: Genie’nin yeniden yaratımıdır. Ortamlar sıfırdan yapılmış, hikaye değiştirilerek şiir formuna dönüştürülmüştür. Oldukça yetenekli bir seslendirme sanatçısı, oyunun tam anlatımını kaydetti. Müzik, daha atmosferik parçalardan oluşan bir seçki ile (tek bir istisna dışında) yeniden ziyaret edilir.

Oyun, her biri yaklaşık 5-10 dakika süren 15 bölüme ayrılmıştır; ilerleme başlangıçta kaydedilir.

Not: Bu oyunun temel yönü atmosferdir. Neredeyse sıfır etkileşim sunar ve çoğunlukla ruh halini deneyimlemek isteyenler için önerilir.


GENIE indir - (Direkt indir)

15.589
OYUN BİLGİLERİ 9 Nisan 2023 16:49
GENIE

Tür: Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 24.2 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 7 Nisan 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?