Gene Rain:Wind Tower

4“Gene Rain: Wind Tower”, Çin’den geliştirilen bir TPS Hindistan oyunudur.

Ölüm her zaman adildir. Hem fakirlere hem de zenginlere eşit davranıyor. “İnsan direniş ordusu” kavramı budur. Oyunda “İnsan direniş ordusu” nu kontrol edeceğiz ve tüm dünyayı etkileyen çatışmaları sonlandırmak için mücadele edeceğiz.

GRWT_FeatureScreen1.png?t=1578103268

Bu oyun için iki kamp kurduk ve hikayenin arka planı 2 kamp savaşının sonraki aşaması. Her kampın kendi fikirleri ve hedefleri var; İsyancılar dünyanın yakın dövüşünü durdurmak için tüm masrafları ödemeye hazırlanırken, mekanik kamp dünyanın olması gerektiğine inanıyor.

GRWT_FeatureScreen3.png?t=1578103268

Oyundaki silah sistemi bir sandbox moduna sahiptir, zırhı serbestçe yükseltmek, zırh yapmak, ana silahı ve makineli tüfek kulesini yükseltmek için toplanan öğeleri kullanabilirsiniz.Oyun kompakt hikayesi kendinizi oyuna sokmanıza izin verecektir.

GRWT_FeatureScreen2.png?t=1578103268

Oyun sahnesi 4 farklı stile ayarlanmıştır: bilimkurgu fabrikası, gelecekteki şehir, Endüstriyel kalıntılar, denizde ada; Hareket yakalama teknolojisini kullanarak karakter animasyonu, İnsan benzeri özelliklere sahip olması için oyunun AI’sına duyumlar, veriler ve davranışlar giriyoruz. Her düşmanın oyunda benzersiz özellikleri ve ayrıntılı davranışı vardır.


57.304
OYUN BİLGİLERİ 5 Ocak 2020 22:58
Gene Rain:Wind Tower

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Oyun, RPG, Strateji

Platform: PC

Boyut: 10.9 GB

Crack: HOODLUM 

Tarih: 3 Oca 2020

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?