Gene Rain

231 Temmuz 2018’de Xbox One ve PlayStation 4 platformu oyuncularına sunulan Gene Rain bilgisayar platformuna gelmeye hazırlanıyor. Konsollarda geniş kitlelere ulaşan yapım, 2020 yılında da bilgisayar platformunu kasıp kavuracak gibi görünüyor.

blank

Konsollarda 4K grafik açıları ile oynanan ve oyuncuları tam anlamıyla aksiyona doyuran Gene Rain günümüze kadar almış olduğu güncellemeler ile bilgisayar platformuna gelecek. Deeli Network tarafından geliştirilen yapım tek oyunculu bir oynanış yapısına sahip olurken bünyesinde birbirinden farklı karakterlere de yer veriyor. Oyuncuları bir nevi robotik savaşların ortasına götüren yapım da 9 farklı silah modeli, çeşitli karakter özellikleri de yer alacak.

Yapılan savaşlar sonrasında oyuncular karakterlerini yeni özellikler ile geliştirebilecekler. Ancak bu savaşlardan galibiyet ile ayrılmış olmaları ve belirtilen puanlara ulaşmaları gerekiyor olacak. 12’den fazla düşman türü ile yakın savaşlara katılacağımız oyun içerisinde her düşmanın da kendine özgü özellikleri olacak.

Oyunun Steam sayfasında yer alan bilgilere göre yapım içerisinde İngilizce, Geleneksel Çince ve Basitleştirilmiş Çince dil destekleri yer alacakmış. Unutmadan belirtelim oyunun kamera açıları üçüncü şahıs olacak ve oyuncular tempolu bir oynanış eşliğinde hayatta kalmaya çalışacaklar.


64.608
OYUN BİLGİLERİ 22 Mayıs 2020 15:06
Gene Rain

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun, RPG

Platform: PC

Boyut: 10.56 GB

Crack: CODEX 

Tarih: 21 May 2020

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?