Gas Station Simulator

9br>Simülatör bir çölün ortasındaki bir benzin istasyonunu yenilemek, genişletmek ve işletmek ile ilgilidir.
İşinizi yürütmek için çoklu yaklaşımlar bunları uygulamada seçim özgürlüğü ve iş yoğunluğu ve baskıyla uğraşmak bu oyunun temel bileşenleridir.

Hiçliğin ortasında terk edilmiş bir benzin istasyonu satın alın ve eski ihtişamına kavuşturun.
Enkaz ve kırık mobilyalardan kurtulun, duvarları düzeltin, boyayın ve beğeninize göre dekore edin.
Tüm paranızı hemen dış görünüşe harcamayın, sonuçta bir benzin istasyonu satın aldınız. Tamir edilemeyenleri satın alın para kazanmak için hizmet etmeye başlayın.

Küçük kalmanıza gerek yok. Daha fazla hizmet verebilmek için benzin istasyonunuzu genişletebilirsiniz. Ayrıca, bir benzin istasyonu sadece yakıt satmakla ilgili değildir. Müşterilerinize sunduğunuz hizmet dizisini genişletebilirsiniz. Böylece giderek daha çeşitli müşterileri cezbedebileceksiniz. Tuvalet sağlamak gibi daha basit olanlardan tutun tamirhane gibi daha kompleks hizmetler gibi çeşitli genişletme seçenekleriniz var. Oldukça çok seçenek var ve seçenekler daha da geliştirelebilir. Burada yapabileceğiniz çok şey var.

Benzin istasyonunuzu restore etmek bir şeydir, onu kişiselleştirmek başka bir şeydir.
İnşa ettiklerinizi özelleştirmek için bir dizi seçenek ve ileriye götürmek için çok sayıda dekorasyon ile istasyonunuzun benzersizliğini artırın.
Bu sadece benzin istasyonunu güzel göstermekle kalmıyor. Benzin istasyonunuz ne kadar etkileyici görünürse,daha fazla müşteri çekecektir.

Müşterilerinize hizmet etmek, benzin istasyonunuzu başarıyla çalıştırmanın anahtarıdır. Müşterilerin hepsi hizmet bekliyor, depolarının dolması, hızlı alışveriş, araçların bakımı söz konusu olduğunda o kadar sabırlı değiller. Ciddi bir zaman baskısı ile uğraşacaksınız. Boş ve daha az telaşlı olduğu zamanlar için çeşitli görevler planlamanız gerekir. Doğru zaman yönetimi ile doğru öncelikleri seçmek müşterilerinizi elde tutmak söz konusu olduğunda hayatınızın bir parçası olacak.

Yalnız çalıştırmayı deneyebilirsiniz, ancak çoğu durumda genişletilmiş ve yükseltilmiş bir benzin istasyonununda çok sayıda farklı hizmet sunmak zor olacaktır.İşte bu noktada çalışanlar devreye giriyor. Size yardımcı olması için birden fazla çalışanı bile işe alabilirsiniz. Çalışanların kendi becerileri vardır ve bazıları bazı görevler diğerlerinden daha iyidir. Çalışanlar ayrıca gerçekleştirdikleri görevlere göre seviye atlar.

Sahip olmadığın şeyi satamazsın. Stoklarınızı takip etmek önemlidir ve sipariş vermek önemlidir.Doğru fiyat için doğru zaman, karı yüksek tutmaya yardımcı olur. Düşük fiyat fırsatlarını daha da iyi kullanmak için,bir depo oluşturabilir ve daha büyük depolamaya izin verecek şekilde genişletebilirsiniz. Teslimatlar zaman aldığından ve gerçekten satacak malınızın bitmesini istemediğiniz için stok çok önemlidir. Özellike yakıt.

Oyunu, isterseniz yönetim özelliklerine derinlemesine dalabilmeniz için yarattık ve
ne olduğunu bildiğin hayatı istediğin gibi yönet. Tabiki mikro yönetim sizin için değilse
sizi bunun derinlikleriyle uğraşmaya zorlamıyoruz. Bununla birlikte, bazı yönleri mikro yönetmek
(sarf malzemeleri veya çalışanlar gibi) hem mali açıdan hem de eğlence açısından çok faydalı olabilir.

Ana Özellikler

  • Çöldeki bir benzin istasyonunu yenileyin, çalıştırın ve genişletin.
  • Atölye, mağaza, depo veya araba yıkama gibi yeni hizmetler oluşturun.
  • Her şeyi kendi başınıza halletmeye çalışın veya yardımcı olması için çalışanları işe alın.
  • Normal oynanışa ek olarak ilginç olaylar.
  • Birçok özelleştirme ve dekorasyon seçeneği.
  • Farklı ihtiyaç ve beklentileri olan çok sayıda farklı müşteri.
  • Birçok yönetim seçeneği.

https://store.steampowered.com/app/1528080/Gas_Station_Simulator_Prologue__Early_Days/


86.508
OYUN BİLGİLERİ 16 Eylül 2021 02:13
Gas Station Simulator

Tür: Bağımsız Yapımcı, Oyun, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 4.8 GB

Crack: FLT

Tarih: 15 Eyl 2021

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?