Gas Station Simulator Can Touch This DLC

1Simülatör bir çölün ortasındaki bir benzin istasyonunu yenilemek, genişletmek ve işletmek ile ilgilidir.
İşinizi yürütmek için çoklu yaklaşımlar bunları uygulamada seçim özgürlüğü ve iş yoğunluğu ve baskıyla uğraşmak bu oyunun temel bileşenleridir.

Hiçliğin ortasında terk edilmiş bir benzin istasyonu satın alın ve eski ihtişamına kavuşturun.

Enkaz ve kırık mobilyalardan kurtulun, duvarları düzeltin, boyayın ve beğeninize göre dekore edin.

Tüm paranızı hemen dış görünüşe harcamayın, sonuçta bir benzin istasyonu satın aldınız. Tamir edilemeyenleri satın alın para kazanmak için hizmet etmeye başlayın.

Küçük kalmanıza gerek yok. Daha fazla hizmet verebilmek için benzin istasyonunuzu genişletebilirsiniz. Ayrıca, bir benzin istasyonu sadece yakıt satmakla ilgili değildir.

Müşterilerinize sunduğunuz hizmet dizisini genişletebilirsiniz. Böylece giderek daha çeşitli müşterileri cezbedebileceksiniz.

Tuvalet sağlamak gibi daha basit olanlardan tutun tamirhane gibi daha kompleks hizmetler gibi çeşitli genişletme seçenekleriniz var. Oldukça çok seçenek var ve seçenekler daha da geliştirelebilir. Burada yapabileceğiniz çok şey var.

Benzin istasyonunuzu restore etmek bir şeydir, onu kişiselleştirmek başka bir şeydir.

İnşa ettiklerinizi özelleştirmek için bir dizi seçenek ve ileriye götürmek için çok sayıda dekorasyon ile istasyonunuzun benzersizliğini artırın.

Bu sadece benzin istasyonunu güzel göstermekle kalmıyor. Benzin istasyonunuz ne kadar etkileyici görünürse,daha fazla müşteri çekecektir.

Müşterilerinize hizmet etmek, benzin istasyonunuzu başarıyla çalıştırmanın anahtarıdır. Müşterilerin hepsi hizmet bekliyor, depolarının dolması, hızlı alışveriş, araçların bakımı söz konusu olduğunda o kadar sabırlı değiller.

Ciddi bir zaman baskısı ile uğraşacaksınız. Boş ve daha az telaşlı olduğu zamanlar için çeşitli görevler planlamanız gerekir. Doğru zaman yönetimi ile doğru öncelikleri seçmek müşterilerinizi elde tutmak söz konusu olduğunda hayatınızın bir parçası olacak.


16.074
OYUN BİLGİLERİ 19 Mayıs 2022 00:50
Gas Station Simulator Can Touch This DLC

Tür: Bağımsız Yapımcı, Ek Paketler, Oyun, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 8.5 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 18 Mayıs 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?