Gary Grigsby’s War in the East 2 Steel Inferno

0Gary Grigsby’s War in the East 2 Steel Inferno indir - (Direkt indir)

Cepheyi Genişletin!
Steel Inferno , Doğu 2 haritasında savaşın yeni alanlarını açarken, Doğu’daki savaşın gidişatını etkileyen birkaç büyük taarruza dikkat çekiyor . 8 yeni Senaryo ve 2 yeni Harekât ile War in the East 2 deneyiminizi önemli ölçüde genişletecek.
War in the East 2 serisinde ilk kez 1944 yılında tüm Yugoslavya’daki operasyonlar işleniyor.

Fin kuvvetleri, Leningrad’ın hemen kuzeyindeki bölgede de görülüyor. Almanlara harekat için ek bir ordu sağlayan varsayımsal bir senaryo da dahil olmak üzere, Almanların Kafkasya’ya saldırısını kapsayan çeşitli senaryolar.

Tuna Nehri’ndeki dram, Alman oyuncuyu Romanya ve Bulgaristan’ın teslim olmasıyla ve Yunanistan’daki Alman kuvvetlerinin partizan kontrolündeki topraklardan kuzeye kaçmaya çalışırken yaşadığı zorluklarla başa çıkmak gibi zor bir duruma sokuyor.

Ayrıca, Temmuz 1943’te Alman Hisar Harekatı ile başlayan ve Mayıs 1944’teki Sovyet Bagration Harekatı’ndan yaklaşık bir ay önce başlayan iki yeni tam harita seferi de dahildir.
Özellikler

1) 1943 Seferi – 3 Temmuz 43 – 6 Temmuz 45 — Tarihin en büyük tank savaşı olan Alman Hisar Harekatı ile başlayan tam Harekât . Oyuncuların, Almanların önceki Stalingrad bozgunundan kurtulmasının en iyi yolunu ve Sovyetlerin Müttefikleri Berlin’e yenmesinin en iyi yolunu keşfetmelerine olanak tanır.

2) 1944 Seferi – 11 Mayıs 44 – 4 Temmuz 45 — Sovyetlerin devasa Yaz 1944 taarruzlarının başlangıcına hazırlanmasıyla başlayan tam Harekât. Dört ay içinde, bu saldırılar Ordu Grup Merkezi’nin yıkılmasına ve Romanya ve Finlandiya’nın teslim olmasına yol açtı. Bir yıl içinde Berlin düştü. Daha iyisini yapabilir misin?

3) Kutuzov Operasyonu – 12 Temmuz 43 – 3 Ekim 44 — Kursk’a yönelik Alman saldırısının püskürtülmesinin ardından, Orel’i geri almak ve Smolensk’e doğru ilerlemek için Kutuzov Operasyonu başlatıldı.

4) Karelya Yolu – 22 Haziran 41 – 11 Ekim 41 — Finlandiya cephesinin bir bölümünü içeren ilk WitE2 senaryosu. Almanya’nın Leningrad’ı ele geçirmek için yaptığı ilk 4 aylık baskıyı ve Finlandiya’nın, yakın zamanda Kış Savaşı sırasında devredilen Sovyetleri Finlandiya Karelya topraklarından çıkarmaya yönelik çabalarını kapsar.

5) Ordu Grubu A – Bölüm I – Kafkasya Yarışı – 25 Temmuz 42 – 20 Kasım 42 — Almanya’nın 1942 Yazında Kafkasya’daki petrol sahalarını ele geçirme girişimini kapsar. Bu petrol savaşın gidişatını değiştirebilir.

6) Case Blue Faz II 42-43 – 25 Temmuz 42 – 5 Mart 43 — Almanların Stalingrad’ı ele geçirmek için yaptığı saldırının kritik aşamasını ve güneye Kafkasya’ya hücumu kapsar. Sovyet oyuncunun dayanabileceğini varsayarsak, aynı zamanda Almanlar aracılığıyla Sovyet yığınağını ve karşı taarruzu da kapsar.


Gary Grigsby’s War in the East 2 Steel Inferno indir - (Direkt indir)

10.270
OYUN BİLGİLERİ 27 Kasım 2022 19:56
Gary Grigsby’s War in the East 2 Steel Inferno

Tür: Ek Paketler, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 1.18 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 10 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?