Garbage

2Garbage indir - (Direkt indir)

Ana Açıklama
Garbage, yönetim ve yapı unsurlarına sahip bir dövüş simülatörü oyunudur. Evsiz bir adamın yaşadığı mücadeleyi esprili ancak agresif olmayan bir şekilde deneyimleyin. Sıcak kalmak, iyi beslenmek ve hijyenik olmak gibi çağdaş yaşamın temel unsurlarını sağlamak epey zor bir mesele haline gelecek.

TANIM
– Garbage dünyasının abesliğini elle çizilmiş çizgi romanlarla gözler önüne seren bu ürpertici hikayeyi deneyimleyin. Garbage dünyası sizi içerisine çekerken beraberinde getirdiği olumsuz duygulardan uzak olun.

– Garbage dünyası, Garbage görsel efektleri ve akılda kalıcı müziği ile korkunç bir şehir ortamına sahiptir. Kelimeleri değil de tuhaf bir homurtuyu andıran eşsiz karakter seslendirmelerine kulak verin.

DÖVÜŞ
– Garbage’daki dövüşler otomatiktir, tüm hazırlıklar dövüşten önce yapılır. Simülasyon türünde keşfedilmemiş alanlarına odaklanan benzersiz bir sisteme sahiptir. Usta bir dövüşçüye dönüşmek için yüzlerce kabiliyet arasından seçiminizi yapın. Farklı teknikleri kombinleyerek saat gibi işleyen bir takım oluşturun.

YÖNETİM
– Oyun, içerisindeki pek çok benzersiz bina ve yükseltme ile detaylı bir inşaat sistemine sahiptir. Minimal çöp kaynakları ile hayatta kalmak, her yiğidin harcı değildir. İnşaatları akıllıca yapın ve ihtiyaçlara öncelik verin.

– Serserilerinize sanal bebeklerinizmiş gibi gibi özen gösterin, yıkayın, eğitin ve çok daha fazlasını yapın. Hobolar, hayatta kalmak için özel bir bakıma ihtiyaç duymayan benzersiz yaratıklardır: ağlamazlar ve şımarık isteklerde bulunmazlar.

– Oyun gerçek hayata çok benziyor, hava durumu sistemi var. Gündüz , gece ve hatta mevsimler bulunuyor. Bu şaşırtıcı sistem, hayatta kalma meselesini hem olumlu hem de olumsuz yönde etkileyebilir.

– Garbage dünyası, yüzlerce parçadan oluşan bir envanter sistemine sahiptir. Bünyesinde donatabileceğiniz, üretebileceğiniz, tüketebileceğiniz ve çöp karşılığında takas edebileceğiniz eşyalar barındırır.

– Kampınızda çalıştırmak için serseriler istihdam edin. Ücretsiz çalışan ve yorulmak bilmeyen işçiler hayatta kalmanız için oldukça önemlidir.

KONTROL
– Şehir, bünyesinde yerleşip keşfedebileceğiniz 5 ilçe barındırır. Bu ilçelerde 30’dan fazla benzersiz alan bulunmaktadır. İncil Kuşağındaki en sevdiğiniz kiliseyi ziyaret edin ve çöplerine el koymak için oradaki serserileri pataklayın.

– Evsizler için çocuklar acımasız patronlar demektir. Ancak çocuklar olmasa, gelecek evsiz neslimiz kimler olurdu? Garbage dünyasını kontrol eden tek patron çocuklar değil, hatta onlar zayıf olanlar diyebiliriz.

– Evsizler, çeteler halinde gruplaşıyor ve organize bir şekilde sokaklara hükmediyor. Onlara katılın, karşılarına dikilin yahut kendi imparatorluğunuzu kurun.

– Yasal ve yasa dışı belirli organizasyonlara katılın. Rekabetçi dövüşler için arenalarda boy gösterin. Hikayeyi yaptığınız seçimler ile şekillendirin.

– Sokaklarda ve Garbage dünyasının gizli yerlerindeki arbedeyi hissedin. Akıbeti belli olmayan ve rastgele oluşturulmuş benzersiz etkinliklere katılın. Oldukça kıt olan kaynaklara devamlı erişim sağlamak için garbage sokaklarını fethedin.


Garbage indir - (Direkt indir)

53.954
OYUN BİLGİLERİ 5 Haziran 2021 10:29
Garbage

Tür: Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 3.5 GB

Crack: CODEX 

Tarih: 4 Haz 2021

Dil: Türkçe!

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?