Gangs of Sherwood

3Gangs of Sherwood indir - (Direkt indir)

Gangs of Sherwood, Robin Hood’un yeniden tasarlanan dünyasında 1 ila 4 oyuncuya kadar destek sunan, heyecan dolu bir aksiyon oyunudur.

Felsefe Taşının güçleri sayesinde Nottingham Şerifi’nin orduları artık hiç olmadığı kadar kuvvetli ve İngiltere halkı hiç bu kadar ezilmemişti…

İSYANA ÖNCÜLÜK ET
Eşsiz ve farklı oyun tarzlarına sahip dört karakter; Robin, Marian, Keşiş Tuck ve Küçük John’dan birini seç, halkı özgürleştirmek için zenginleri soy.

Sherwood Ormanı’ndan Şerifin uçan kalesine giden yolda azılı düşmanlar sana engel olmaya çalışacak. Farklı karakterlerin savaş tarzını birleştirerek geliştirilmiş performanslı düşman askerleri, heybetli savaş aletleri ve korkutucu ele başlarıyla savaş, nihayetinde de tiranın planlarını suya düşür.

ZENGİNİ SOY, FAKİRE VER AMA KENDİNİ DE UNUTMA!
Masumları kurtararak namını arttır, yeni geliştirmeler açarak daha yıkıcı kombolar yap. “”Alın teriyle”” kazandığın altınlarını tüccarlara vererek ekipmanını geliştir ve oyun tarzınla uygun şekilde yeteneklerini özelleştir.

4 OYUNCUYA KADAR EŞLİ AKSİYON
Takım arkadaşlarınla birlikte hareket ederek aşırı tatmin edici kombolar yap. Göreve çıkmadan önce takım arkadaşlarınla sığınakta buluş ve taktik geliştir, sonra da savaş alanında taktiğinizi test et.


Gangs of Sherwood indir - (Direkt indir)

37.572
OYUN BİLGİLERİ 27 Kasım 2023 20:31
Gangs of Sherwood

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 12.9 GB

Crack: FLT

Tarih: 30 Kasım 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?