Gamedec Definitive Edition

1Gamedec Definitive Edition indir - (Direkt indir)

Gamedec, tek oyunculu, savaş içermeyen ve anlatı odaklı bir siberpunk izometrik rol yapma oyunudur.

Sen, sanal dünyalardaki suçları çözen bir oyun dedektifisin. Tanıklardan ve şüphelilerden bilgi toplamak, aldatıcı planları ortaya çıkarmak, hayat kurtarmak ve sanal dünyalar ile sakinleri arasındaki garip ilişkileri araştırmak için zekânı kullan. Oyun yaptığın her seçime uyum sağlar ve seni asla yargılamaz. Seni sen yapan seçimlerindir.

22. yüzyılın Varşova Şehri’ne hoş geldiniz. Gelecekte teknoloji o kadar gelişmiştir ki “yaşam” ile “ölüm” anlamlarını yitirmiş ve “gerçek” terimi göreceli hâle gelmiştir.

Sanal dünyalar, insanın doğasında bulunan şehvet, tembellik, kıskançlık ve gurur gibi sorunları alevlendirmiştir.

Bu sanal oyun dünyalarının sakinlerinin uzmanlara ihtiyacı var. Yani Gamedecler’e. Bu dünyalarda deneyimli olan ve müşterileri için belirli bir komisyon karşılığında bu gerçekliklerde saklı olan sırları ortaya çıkarmak ve mekanikleri keşfetmek için çalışan Özel Araştırmacılar. Sen de onlardan birisin. Sen bir Gamedec’sin.

Gamedec, masaüstü rol yapma oyunlarının doğasına uygun olarak karar verme yoluyla karakter gelişimini vurgular.

Unsur topla ve soruşturmaları istediğin gibi yürütmek için uzmanlıklarını yönet. Kodekste toplanan bilgiler sayesinde sanal dünyalar ve sakinleri arasındaki olağanüstü ilişkileri keşfet.
Tek bir çözüm yolu yok. Eski masaüstü rol yapma oyunlarında olduğu gibi sorunlara farklı açılardan yaklaşmakta özgürsün. Seçim tamamen senin.

Gamedec Genel Özellikler:
– Bilgi toplamak ve seçimlerine, geliştirdiğin uzmanlıklara ve edindiğin bilgilere bağlı olarak farklı diyalog seçeneklerine erişmek için NPC’lerle etkileşime geç.

Aldatıcı çiftlik benzeri ortamlardan karanlık-noir siberpunk gerçekliklerine ve fantezi tabanlı diyarlara kadar sayısız sanal dünyayı ziyaret et.

– Vakayı çözmek için Kodeks’i ve Çıkarım’ı kullanarak gerçekleri ve kanıtları ortaya çıkar. Kendi cevabını bul ve kendi etiğine, dürüstlüğüne veya şiirsel adalet duygusuna uygun şekilde yanıt ver.

– Karakterini olumlu veya olumsuz etkiler sağlayan eylemlerle şekillendir. – Başkaları tarafından nasıl görünmek istediğini belirlemek için oyun stiline uygun özellikleri seç. Kararların, seçimlerin ve eylemlerinle kendi Gamedec’ini oluştur.

– Oyun boyunca vereceğin kararlara bağlı olarak, hem reelyum hem de sanalyumda dost ya da düşman olabilecek çeşitli karakterlerle tanış.


Gamedec Definitive Edition indir - (Direkt indir)

41.399
OYUN BİLGİLERİ 1 Ekim 2022 13:19
Gamedec Definitive Edition

Tür: Macera, Oyun, RPG, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 10.2 GB

Crack: GOG

Tarih: 29 Eylül 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?