Fursan al Aqsa The Knights of the Al Aqsa Mosque

1Fursan al-Aqsa: The Knights of the Al-Aqsa Mosque , İsrail Askerleri tarafından 5 yıl boyunca haksız yere işkence gören.

Ve hapse atılan genç bir Filistinli Öğrenci olan Ahmad al-Falastini olarak oynadığınız Üçüncü Şahıs Aksiyon Oyunudur.

İsrail Hava Saldırısı tarafından öldürüldü ve şimdi, hapishaneden çıktıktan sonra, Fursan el-Aksa adlı yeni bir Filistin Direniş Hareketi:

El-Şövalyeleri adlı yeni bir Filistin Direniş Hareketi’ne katılarak, kendisine yanlış yapan, ailesini öldüren ve vatanını çalanlardan intikam almak istiyor.

Bu oyun büyük ölçüde Hideo Kojima’nın Metal Gear Solid, Call of Duty Modern Warfare, Insurgency Sandstorm, Max Payne ve Goldeneye 007’den esinlenmiştir .

Bu oyun 2017’den beri bir kişi (ben, Nidal Nijm , lisanslı Unreal Engine Developer) tarafından UDK Engine’in (Unreal Engine 3) özel bir sürümünde geliştirilmektedir.

Old School Shooters’ın ruhunu korurken aksiyonu, gelişmiş 3D grafikleri ve modern oyun mekaniğini durdurun.

Her görevde gerçekleştirilecek birçok hedef, destansı boss savaşları, güçlü silahlar, sürülecek araçlar, indirilecek helikopterler ve çok daha fazlasıyla karada, denizde ve gökyüzünde görevlerde oynayacaksınız.

Bolca Aksiyon ve Adrenalin Bekleyin!!!

Fursan al-Aqsa: The Knights of the Al-Aqsa Mosque , İsrail x Filistin çatışmasını Filistin perspektifinden ele alan.

Müslümanları ve Arapları Terörist, Eşkıya, Kötü Adam ve Amerikalıları/İsraillileri “İsrailliler” olarak tasvir etme klişesini kıran bir oyundur.

İyi Adamlar” ve Tarihin “Kahramanları”. Bu, oyun endüstrisinde, bu kadar hassas bir konuyu gerçekçi bir şekilde ele alan, çoğunlukla burada batıda, insanlar tarafından pek bilinmeyen tarihin diğer yüzünü gösteren ilk oyundur.

NOT: Oyunu “\FursanAqsaGame\Binaries\Win32\steamclient_loader.exe” üzerinden başlatın.


32.936
OYUN BİLGİLERİ 17 Ekim 2022 12:37
Fursan al Aqsa The Knights of the Al Aqsa Mosque

Tür: Aksiyon, Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Oyun

Platform: PC

Boyut: 20.3 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 18 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?