Frozen Flame

0Frozen Flame, bir zamanlar Ejderhalar tarafından yönetilen eski bir ülke olan Arсana’nın uçsuz bucaksız dünyasında geçen bir Hayatta Kalma RPG’sidir. Lanetin etkisi altında, şimdi ilkel büyünün güçlerini kullanabilen ruhları çağırıyor. Bu toprakları yönetmeye çalışanlar, savaşı diyara çürüme yayan Yüzsüzlerin evi olan Buz Kalesi’ne getirmek için güç ve müttefik toplamak zorunda kalacaklar.

Keşfetmeyi sevenler için özel olarak tasarlanan Frozen Flame, canavarlarla dolu antik kalıntılar ve güzel manzaralarla dolu bir açık dünyadan çok daha fazlasını sunuyor. Tamamen gelişmiş bir ilerleme sistemi ile kendi yolunuzu seçmek ve gizemle dolu zorlu dünyaya, tehditkar düşmanlara ve bu dünyanın sırlarını koruyan devasa yaratıklara katlanmak size kalmış.

Müttefikler toplayın, kalenizi inşa edin, düzinelerce işlenebilir seçenekle donatın ve kadim insanlar tarafından bırakılan antik eserleri aramak için keşfe çıkın. Bu diyarda hiçbir yolculuk diğerine benzemez: sihirle bağlı, dünyanın şekli her oyun için benzersizdir, adalar, havada süzülür, düzeni öngörülemeyen bir şekilde değiştirir. Donmuş Alevin gücüyle size verilen kanatları açın ve antik hazineyi aramak için sürekli değişen manzarayı keşfedin.

Dünyanın Kaderini Şekillendirin
Manzaraya hakim devasa silüeti ile ufukta beliren Buz Kalesi duruyor. Şimdi, Muazzam bir güce sahip olan ve Arсana topraklarını yakıp yıkan Faceless tarafından ele geçirildi. Gücü, durdurulmazsa dünyayı sonsuz buzda donduracak olan topraklara yıkım dalgaları göndererek daha da güçleniyor.

Eskilerin Bilgisini Yeniden Keşfedin
Atalarınız bir zamanlar bu toprakları boyun eğmez demirden iradeleriyle ve büyük ustaların becerileriyle şekillendiren çok güçlü varlıklardı. Bilgilerini toplayın, güçlerini elde etmek için özlerini özümseyin ve bu tamamen gelişmiş RPG dünyasında kendi yolunuzu seçin.


19.590
OYUN BİLGİLERİ 17 Kasım 2022 17:39
Frozen Flame

Tür: Açık Dünya Oyunları, Erken Erişim, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 11 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 17 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?