Frostpunk: The Last Autumn

6Frostpunk: The Last Autumn indir - (Direkt indir)

Olayların öncesini anlatan genişleme paketi Son Güz ile Frostpunk’ın gaddar dünyasının bu hâle gelmesine neden olan trajik gelişmeleri öğrenin. Yepyeni bir senaryo sunarak Frostpunk evrenini büyük ölçüde genişleten bu genişleme paketi, aynı zamanda oyunun çehresini değiştiren yeni mekanikler ve benzersiz bir mimariyi oyuna ekleyerek, oyunun derin tarihini ve hikâyesini genişletiyor.

Genişleme hakkında:

Son Güz, Frostpunk evreni için bir dönüm noktası. 113. Saha’da gerçekleşen huzursuz edici olayları ve insanların dondurucu bir örtü tabakası Dünya’yı kaplamadan önce bir jeneratör inşa etme çabalarını anlatan bu ön genişleme paketi, Frostpunk evrenini yeni bir çevre, yeni Kanun Kitapları ve benzersiz teknolojiler sunarak genişletiyor ve her biri toplumu ve oyuna, şehri alışılmadık yöntemlerle şekillendirmenize izin veren bir dizi yeni bina ekliyor.

 

Frostpunk – Sezonluk Geçiş:

Son Güz, Ağustos ayında Steam’de yayınlanmış Frostpunk Sezonluk Geçiş’in bir parçasıdır. Sezonluk Geçiş, 3 DLC paketine de erişim hakkı sağlar: Yarıklar, Son Güz ve daha sonra açıklanacak olan TVADGYCGJR Projesi kod adlı DLC. Tüm DLC paketleri ayrı olarak satın alınabilmektedir.


Frostpunk: The Last Autumn indir - (Direkt indir)

91.550
OYUN BİLGİLERİ 23 Ocak 2020 00:48
Frostpunk: The Last Autumn

Tür: Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 11.11 GB

Crack: 1.6 Hotfix + 3 DLC

Tarih: 21 Ocak 2020

Dil: Türkçe!

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?