Frostpunk 2

4Frostpunk 2 indir - (Direkt indir)

Büyük Fırtına’dan 30 yıl sonra Donmuş Topraklar’a dön ve şehrinin geleceği karşısındaki yeni ölümcül tehdit olan insanlık ile tanış

Sanayi ve bilim gibi tamamen farklı amaçlara sahip bölgeler oluşturarak şehrini yeni bir ölçekte kur Şehrin her kısmının devasa, malzemeye aç bir makinedeki dişliler gibi ahenk içinde çalıştığından emin ol

Büyüyen metropolünün yasalarını oluşturacağın Meclis binasını dik Farklı gruplar ve geleceğe dair fikirleri arasında geçiş yap, hırslarını ve kontrolsüz güç açlıklarını bastır

Şehrini değiştirecek teknolojiler araştır

BUZUN SONU YOK
Oyun, Frostpunk’ta gerçekleşen ölümcül fırtınanın 30 yıl sonrasında geçiyor. Dünya hâlâ bitmek bilmeyen uçsuz bucaksız buz ve sert, donuk iklimin etkisi altında. Zamanla büyüyen ve iç karışıklıkların olduğu, malzemeye aç bir metropolün lideri olarak oynuyorsun. Şehrinin geleceği için kararlar vermek ve sonuçlarına katlanmak senin elinde.

Frostpunk 2’de tamamen farklı amaçlara sahip bölgeler oluşturarak şehrini yeni bir ölçekte kurabilirsin. Şehrinin her kısmının kendi içinde ve halkını ileri götürecek araştırma teknolojileriyle uyumlu çalıştığından emin ol.
ŞEHİR AYAKTA DURMALI
11 bit studios Yönetmenlerinden ve aynı zamanda Tasarım Yönetmeni olan Jakub Stokalski, “Frostpunk 2 hâlâ bir şehir ve orada yaşayan insanlar hakkında bir oyun,” diyor.

“Ancak bu kez artan sosyal farklılıkların yol açtığı iç karışıklıklar, oyuncuların yeni tür tehditlerle karşı karşıya kalacağı anlamına geliyor. İnsan hırsı hakkında anlamlı bir hikâye anlatmak için kıyamet sonrası bir düzen kullanıyoruz çünkü nihayetinde sonumuzu getirebilecek olan şey çevremizdeki doğa değil, insan doğasıdır.”
YÖNETİCİ OLARAK GRUPLAR ARASINDA GEÇİŞ YAP
Şehir büyüdükçe yeni yasalar oluşturmak ve yürürlüğe koymak gittikçe karmaşıklaşıyor. Halk yavaşça geleceğe dair farklı ve çoğunlukla karşıt görüşler ile gruplara ayrılıyor.

Meclis, fikirlerin çatıştığı ve bazen işin içine kaba kuvvetin girdiği bir yer. Bu çatışmalar yüzünden şehrin ayakta durmasını sağlamak Yönetici olarak senin görevin. Çıkan krizleri yönetirken bir yandan da insanlığın kaderine yeni bir rota belirle.

NOT: Oyunun BETA Sürümüdür.


Frostpunk 2 indir - (Direkt indir)

52.261
OYUN BİLGİLERİ 16 Nisan 2024 17:13
Frostpunk 2

Tür: Oyun, Erken Erişim, Korku, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 7.64 GB

Crack: BETA

Tarih: 25 Temmuz 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?