Frontline World At War

1Frontline World At War indir - (Direkt indir)

“Frontline: World at War!” ile üstünlük için nihai savaşa katılın! 2. Dünya Savaşı’nın kaosunun ortasında geçen sürükleyici bir TBS olan bu çevrimdışı operasyonel taktik-strateji oyunu, sizi güçlü Müttefik veya Mihver kuvvetlerinin dümenine yerleştirir.

Oyunumuzun ciddi iyileştirmeler yaptığımız en yeni sürümüne hoş geldiniz! Size daha sorunsuz ve daha keyifli bir oyun deneyimi sunmak için bilinen hataların çoğunu düzeltmeye zaman ayırdığımızı duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

Sadece bu değil, aynı zamanda oyun yolculuğunuzu daha da zenginleştirmek için Fog of War, Unit Leapfrog ve tur başına Kaynaklar özelliği gibi bazı heyecan verici yeni özellikler de sunduk. Oyunun bu geliştirilmiş versiyonunu sizin için bir araya getirmekten keyif aldığımız kadar sizin de beğeneceğinizi umuyoruz!

Tüm Birimler, ihtiyaç duyulan deneyimi edindikten sonra yeni davranışları geliştirir ve kilidini açar, bunlar daha sonra savaşta vazgeçilmez olduğunu kanıtlayacak yeteneklerdir: DESTEK, Kamuflaj, Sabotaj, Aşırı Gözlem, Sis Perdeleri, AT bombaları, Topçu ateşi, Mermi Şoku, Nakliye, Özel Panzerler, APCR, Zırh Bastırma, Yönlendirilmiş, Piyade Saldırısı, uzun menzilli keskin nişancılar, kuşatma ve yanlardan saldırı, sapmalar, delme, kritik vuruşlar ve temas aralığına bağlı balistik.


Frontline World At War indir - (Direkt indir)

16.961
OYUN BİLGİLERİ 7 Ocak 2024 12:39
Frontline World At War

Tür: Bağımsız Yapımcı, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 890.14 MB

Crack: TENOKE

Tarih: 5 Ocak 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?