FRONT MISSION 1st Remake

1FRONT MISSION 1st: Remake, sizi hayranlık uyandıran güçlü askeri makineler olan Wanzers’ın komutasına yerleştiren, sürükleyici, taktiksel sıra tabanlı bir RPG’dir.

Savaşın gerçek gerçeklerinin her stratejik manevrayla canlandığı tehlikeli savaş alanlarında seyreden yiğit pilotların rolünü üstlenin.

Her fırsatta şaşırtan, titizlikle hazırlanmış bir anlatımla oyun, kapsamlı bir dövüş ve savaş sistemi sergiliyor. Klasik Front Mission serisinin oyun deneyimini yükselten, yenilenmiş grafikler ve yeniden düzenlenmiş bir film müziği aracılığıyla tüm bu özelliklerin keyfini çıkarın.

2090 yılında, dünyadaki çatışmalar Wanzers adı verilen dev savaş makineleri kullanılarak yapılıyor. Okyanusya İşbirliği Birliği (OCU) ile Birleşik Kıta Devletleri’nin (UCS) kara sınırını paylaştığı tek yer olan Huffman Adası, bir çatışma yuvası.

Kaptan Royd Clive liderliğindeki bir OCU keşif müfrezesi, bir UCS mühimmat fabrikasını araştırmak üzere görevlendirilir. UCS Wanzers tarafından pusuya düşürülürler ve tüm adayı savaşa sokan bir dizi olayı tetiklerler. Royd’un nişanlısı Teğmen Karen Meure, operasyon sırasında kaybolur.

Ordudan terhis olan Royd, Karen’a ne olduğunu araştırmaya koyulur. Araştırması, onu olayın arkasındaki komploya ve onu düzenleyen güçlere daha da yaklaştırıyor.

Karşılaşılacak düzinelerce karakter, olgun hikayesi ve Maniheist olmayan kahramanlarla Front Mission, taktiksel bir Japon RPG türünün klasiğidir ve sonunda dünya çapında kullanılabilir.


13.199
OYUN BİLGİLERİ 30 Haziran 2023 15:35
FRONT MISSION 1st Remake

Tür: Aksiyon, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 11.71 GB

Crack: FLT

Tarih: 30 Haziran 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?