Frigato Shadows of the Caribbean

0Frigato Shadows of the Caribbean indir - (Direkt indir)

Frigato: Shadows of the Caribbean, korsanların ilgi çekici dünyasında geçen zorlu bir Gerçek Zamanlı Taktik gizlilik oyunudur.

Deniz haydutlarından oluşan rengarenk bir mürettebatın komutasını alın ve düşmanın üstün güçlerini yenin.

Sağlam bir plan ve taktiksel düşünce vazgeçilmez olacaktır, ancak her şey başarısız olursa her zaman sezgilerinize başvurabilir ve doğaçlama yapabilirsiniz. Korsanlığın altın çağında Karayip Denizi’nde bir yolculuğa çıkın.

Gemilerin arasından, limanlardan, mistik adalardan ve diğer birçok ikonik yerden gizlice geçin.

İngiliz Kraliyet Donanması’na karşı yarışta takımınızı zafere taşıyın ve Karayipler’in en değerli hazinesini ele geçirin. Ama dikkatli olun! Hikâyeler kadim bir lanet ve hazineyi koruyan canavarlar konusunda uyarıyor.

Gelecek vadeden bir kaptanın ve mürettebat arkadaşlarının karanlık geçmişlerini keşfedin.

Düşmanlarınızı başarıyla yenmek için çeşitli karakter yetenekleri repertuarını kullanın. Sessiz ve ele avuca sığmaz bir korsan beyefendisi ya da kurbanlarına işkence eden kana susamış bir katil olun. Mürettebatınıza dikkat edin, seçtiğiniz yol bazılarında saygı uyandırırken diğerlerini isyana itebilir. Gerçek bir korsan kaptanı olmanın nasıl bir şey olduğunu görün!

Her üyenin farklı yeteneklere erişimi olan benzersiz bir mürettebata liderlik edin. Korsanlığın altın çağına dalın ve Karayip Denizi’ni kapsayan destansı maceralar yaşayın.

Lanetli adalar, deniz kızları ve daha birçok deniz efsanesini araştırın… Düşmanın üstün sayılarının üstesinden gelmek için kurnazlık ve taktikler kullanın.

Bir gölge gibi hareket edin ve art arda gelen düşmanları ortadan kaldırırken dikkat çekmeyin. Kendi yönteminizle oynayın! Bir yığın sandığı düşmanlarınızın kafasına devirin, katranla eşyaları ateşe verin veya üstünlük sağlamak için bir direği ikiye bölün.

Ölümcül olmayan ve ölümcül oyun tarzları arasında seçim yapın. Mürettebat arkadaşlarınızın kendi motivasyonları ve değerleri vardır. Nasıl davrandığınız onların sadakatini etkileyecektir.

Oynama şekliniz dünyayı etkiler. Cinayet ve işkence şu anda daha kârlı olabilir, ancak gelecekteki hedeflerinizi daha iyi güvenliğe yatırım yapmaya motive edecektir.

Siz gerçek bir korsansınız ve yağmalamayı ve zenginliği seviyorsunuz. Biriktirdiğiniz zenginlikler daha iyi ekipman, mühimmat veya rüşvet için harcanabilir.


Frigato Shadows of the Caribbean indir - (Direkt indir)

20.686
OYUN BİLGİLERİ 30 Mayıs 2023 05:48
Frigato Shadows of the Caribbean

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Erken Erişim, Macera, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 3.5 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 29 Mayıs 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?