Fresh Start Cleaning Simulator

0



Yardımınıza ihtiyacı olan dünyaya hoş geldiniz!

Fresh Start, dünyayı temizlemek ve doğayı taze ve renkli şekline geri döndürmek için bir göreve çıktığınız rahatlatıcı bir tek oyunculu oyundur.

Hayvanlara yardım ederken, bulmacaları çözerken ve etrafınızda bitki yetiştirirken dünyanın gözlerinizin önünde nasıl değiştiğini izleyin.

Tüm dünyayı dolaşın ve ona hak ettiği Taze Bir Başlangıç ​​yapın!

Elinize harika bir makine verildi – elektrikli süpürge ve sulama hortumu kombinasyonu! Dünyayı dolaşırken, dünyanın yüzeyindeki çamur ve kir yığınlarını temizleyebileceksiniz.

Vakumlanan ve toplanan tüm çöpler daha sonra değerli deneyim noktalarına dönüştürülebilir.

Dünyayı geri yükleme deneyimi kazandıkça, bunları beceri dükkanından çeşitli yükseltmelere harcamayı seçebilirsiniz. Zor kazanılan deneyim puanlarınız işinizi daha verimli hale getirmek için kullanılabilir.

Kuru ve ölü bitkileri hayata döndürmek için suyun gücünü kullanın. Tam güçle çiçek açmalarına yardımcı olmak için yeni filizlenenleri püskürtün! Unutmayın – hayata dönmek için suya ihtiyaç duyan sadece bitkiler değildir!

Dünyayı dolaşırken ihtiyacı olan sevimli, eşsiz arkadaşlarla tanışacaksın! Hayatlarına tekrar rahatlık ve mutluluk getirmek için becerilerinizi kullanın ve kısa sürede şükranlarını ve dostluklarını kazanın.

Sandığınız kadar basit değil – dünyayı temizlemenin yanı sıra, yolculuğunuzun sizi götürdüğü her yerde sizi bekleyen görevler var.

Seyahat araçlarınızı düzeltmek için haritalarda gizlenmiş yapboz öğelerini ve mekanizma parçalarını bulun.

Aç hayvanları beslemek için yiyecek dağıtıcıları toplayın. Seyahat ederken türbeleri, kamp alanlarını ve daha fazlasını ortaya çıkarın ve dünyanın her yerindeki doğaya yardım edin!


6.812
OYUN BİLGİLERİ 21 Aralık 2022 13:30
Fresh Start Cleaning Simulator

Tür: Aksiyon, Basit Eğlence, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 3.59 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 20 Aralık 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?