Fraymakers

0Fraymaker nedir?
Fraymakers, bağımsız oyunların en büyük simgelerinden bazılarını içeren, nihai özelleştirilebilir platform dövüş oyunudur.

4 oyuncuya* kadar mücadele edin ve savaşın hararetinde yardımcı olmaları için asistleri çağırın. Sınırsız eğlence için özel karakterler, aşamalar, modlar ve daha fazlasını oluşturun veya oynayın!

Anahtar Özellikler
Alması kolay, ustalaşması zor – Fraymakers, yeni oyunculara dostça davranmak ve deneyimli oyuncular için zorlayıcı ve etkileyici olacak şekilde tasarlanmıştır.

İster arkadaşlarınızla hızlı bir tur atmak isteyin, ister skor tablolarında yükselmek isteyin, çok eğleneceksiniz.

Geri Alma Net Kodu – Son birkaç yıldır dövüş oyunu topluluğunun bir parçasıysanız, geri almanın dövüş oyunu net kodu için altın standart olduğunu bilirsiniz.

Geliştirmenin başlangıcından itibaren geri almaya öncelik verdik ve tasarladık, bu da Fraymakers’ın mümkün olan en sorunsuz çevrimiçi deneyimi sağlayacağı anlamına geliyor.

Tam Hareket Setleri – Karakter başına 80’den fazla animasyonla hiçbir şeyi atlamadık! Her karakter, bir platform dövüşçüsünden beklediğiniz her hareket ve saldırının yanı sıra bazı yepyeni tekniklerle birlikte gelir.

Asistler – Bir saldırı başlatmak, bir mermi ateşlemek, karakterinizi güçlendirmek veya düşmanlarınıza özel bir durum etkisi vermek için çok çeşitli bağımsız karakter arasından seçim yapın.

Ve Sonsuz Genişletilebilirlik! – Hem oyunu hem de özel içerik düzenleyicimizi erişilebilir ve güçlü olacak şekilde tasarladık.

Kendi içeriğinizi oluşturma sürecinin basit ve eğlenceli olmasını istiyoruz. İster bir oyuncu olun ister yaratıcı olun, bu, olasılıkların sonsuz olduğu anlamına gelir.


5.923
OYUN BİLGİLERİ 21 Ocak 2023 14:54
Fraymakers

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Dövüş, Erken Erişim, Oyun

Platform: PC

Boyut: 235.36 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 19 Ocak 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?