Frank and Drake

0Frank and Drake indir - (Direkt indir)

Frank ve Drake, bilinmeyen güçler tarafından ikisini de tehdit eden bir komploda bir araya getirilir. Aynı daireyi paylaşıyorlar, ancak kaderlerinde asla karşılaşmamak olsa da, her ikisinin de varoluşlarını örten gizemi ortaya çıkarmak için birlikte çalışmaları gerekiyor.

Frank, Oriole City’deki köhne bir apartmanın süpervizörüdür, aklını kaybetmekten ve etrafındaki dünyayla olan bağından geriye kalan çok az şeyi kaybetmekten endişe duymaktadır. Drake’in güneş ışığına alerjisi var ve geceleri çalışıyor. Bölünmüş varlıkları, dairenin etrafına bırakılan yapışkan notlarla iletişim kurmaları gerektiği anlamına gelir. Bu ayrılığa rağmen bir ilişki kurmaları, gerçeği ortaya çıkarmaları ve hayatta kalmaları gerekmektedir.

Oyun, dikkat çekici karakterlerin ve ortaya çıkarılacak sırların bulunduğu, zengin ayrıntılara sahip ve güzel bir şekilde resmedilmiş bir ortam olan Oriole City’de geçiyor. Frank ve Drake, bu çevreyi keşfetmeli, bulmacaları çözmeli ve sıkıntılı geçmişlerine çaresizce aradıkları cevapları bulmalarına yardımcı olacak ipuçlarını keşfetmelidir. Ayrı ayrı çalışmaları gerekse de kaderleri iç içe geçmiştir ve birlikte oluşturdukları güven ve dostluğa bağlıdır.

Gizem, yaptığınız seçimlerin her iki kahramanın da yaşadığı olaylar üzerinde derin bir etkiye sahip olacağı, dallara ayrılan bir anlatı aracılığıyla ortaya çıkıyor. Birden fazla oyun, hikayeye yeni bakış açılarının yanı sıra benzersiz bulmacalar ve mini oyunların keşfedilmesiyle ödüllendirilecek. Hangi yolu seçeceksin? Dünyadaki gizli tüm sırları keşfedecek misin?


Frank and Drake indir - (Direkt indir)

9.349
OYUN BİLGİLERİ 20 Ağustos 2023 17:10
Frank and Drake

Tür: Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 11.17 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 20 Temmuz 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?