Foundation

4Foundation indir - (Direkt indir)

FOUNDATION : YENİ BİR ORGANİK ŞEHİR KURMA SİMÜLASYONU ÇAĞI!
Foundation, organik kalkınma, anıt inşası ve kaynak yönetimi konularına yoğunlaşan, şebekesiz, ortaçağda bir kent kurma simülasyonudur.

Bu strateji/şehir kurma/ekonomi simülasyon oyununda, oyuncular insan eli değmemiş bir bölgenin yeni atanmış lordu olarak refahlı bir yerleşke yaratmak zorundalar.

Şehir oluşturucu türünü yeniden tanımlamak için ayarlama, Foundation tam mod desteği sağlar ve humongous şehirler inşa ile gelen hareketli parçaların binlerce için optimize edilmiştir polymorph Games’ tescilli oyun motoru, kasırga, tarafından desteklenmektedir eski şehirlerde Şehircilik organik yönleri üzerinde duruluyor.

Diğer şeylerin yanı sıra, motor sorunsuz yerleşim entegre edecek sayısız benzersiz anıtlar oluşturmak için, sağlam yapı araçları ile oyuncu sağlar.

Tasarımının ön planda Ortaçağ mimarisi ve Şehircilik ile Foundation vizyonu, oyuncuların bu dönemin şehirlerini, onları hayal ettikleri gibi veya gerçekte olduğu gibi yeniden yaratmalarına izin vermektir.

ÖZELLİKLER
ORTAÇAĞIN ORGANİK KENTSELLEŞMESİ: Gerçek orta çağ şehirleri gibi büyüyen ızgarasız ve organik olarak yayılan şehirler oluşturun.

FOUNDATION, GELİŞİM VE BAŞARI: Site sakinleri arasında ihtiyaçlar ve beceriler, kaynak mevcudiyeti, üretim ve mal üretimi arasındaki etkileşimlerden oluşan bir ağ örgüsü yapın.


Foundation indir - (Direkt indir)

31.389
OYUN BİLGİLERİ 14 Mart 2022 23:29
Foundation

Tür: Erken Erişim, Oyun, Simulasyon, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 1.3 GB

Crack: v1.8.1.7

Tarih: 1 Şubat 2019

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?