Fossilfuel 2

3Oynanış
Bu heyecan verici birinci şahıs korku nişancı oyununda Jack Allen’ı, şu anda suyla dolu olan ve ölümcül dinozorlar tarafından istila edilen gizemli Alaska Sierra Araştırma Tesisi’ni araştırırken oynayacaksınız.

Su basmış tüneller, bulmacalarla dolu sığınaklar ve atlama korkularıyla dolu karanlık köşeler boyunca yürek hoplatan, 12 saatlik bir yolculuğa çıkarken becerilerinizi test etmeniz gerekecek.

Üs, oyuncuların alanları tekrar ziyaret edebilecekleri, silahlarına yükseltmeler alabilecekleri ve su basmış bölümlerdeki suyu boşaltarak güvenli bölgeler oluşturmak için bölümleri temizleyebilecekleri dinamik bir sanal alan düzenine sahiptir.

Acıyı getirmek için devasa bir ölümcül silah cephaneliği kullanın! Tamamı Unreal Engine 5 tarafından desteklenen muhteşem kanlı ayrıntılarla dinoları parçalayın.

Oyunun büyük bir kısmı su basmış koridorlarda ve odalarda geçiyor. Tüplü teçhizatı giymeniz ve derinlerdeki canavarlarla yüzleşmeniz gerekecek.

Fossilfuel 2 sizi ayakta tutacak pek çok bulmacayla dolu. Sular altında kalan Sierra Araştırma Tesisi’nin doğrusal olmayan geniş tabanını keşfedin ve yalnızca Dinozorlarla değil, aynı zamanda çevreyle de yüzleşin.
Genel Bakış

Fossilfuel 2, bağımsız oyun Fossilfuel’in heyecanla beklenen devamıdır ve eşi benzeri olmayan bir deneyim sunmayı vaat ediyor. Geliştirilmiş Unreal Engine 5 grafikleri, gelişmiş yapay zeka ve bir dizi yeni silahla, Dino’nun istila ettiği bu tesiste hayatta kalmak için tüm yaratıcılığınızı ve becerilerinizi kullanmanız gerekecek.

Zengin Bilgi
Alaska’daki Sierra Araştırma Tesisi bir zamanlar son teknoloji araştırma ve geliştirmenin yol göstericisiydi, ancak üssün içindeki dinozorlar kaçtı ve üssün anakarayla bağlantısı kesildi. Üssün büyük bir kısmı deniz suyuyla sular altında kaldı. Jack Allen, Sierra felaketini araştırmak için gönderilen bir ekibin parçası. Ancak tekneleri bir Megalodon tarafından saldırıya uğrayınca mürettebat, Sierra kıyılarında kazaya uğrar ve kaçmanın bir yolunu bulmak zorunda kalır.


17.351
OYUN BİLGİLERİ 21 Şubat 2024 22:46
Fossilfuel 2

Tür: Aksiyon, FPS, Hayatta Kalma Oyunları, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 10.5 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 19 Şubat 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?