Forza Motorsport

11Forza Motorsport indir - (Direkt indir)

Modern yarış araçları ve Forza Motorsport’ta yeni olan 100’den fazla araç da dahil olmak üzere 500’den fazla gerçek dünyadan araçlarla yarışın. Hayranların en sevdiği yerler ve ustalaşılacak birden fazla pist düzenine sahip 20 canlı pistte her turun değerli olmasını sağlayın; her biri pistte canlı puanlama, hava durumuyla tamamen dinamik gün saati ve hiçbir iki turun aynı hissi vermediği benzersiz sürüş koşulları içerir.

Pistte gerçek zamanlı ışın izleme, yeni hasar ve kir biriktirme sistemleri, güçlü asistler ve lastik doğruluğunda 48 kat iyileştirme içeren büyük ölçüde geliştirilmiş fizik sunan inanılmaz fotogerçekçi görsellere sahip son teknoloji bir simülasyonu deneyimleyin.

Yepyeni ve eğlenceli tek oyunculu deneyim olan Yaratıcılar Kupası Kariyer Modu’nda 800’den fazla performans yükseltmesini kullanarak rekabeti alt edin.

Yarış hafta sonundan ilham alan bir yapıya sahip Öne Çıkan Çok Oyunculu etkinliklerde podyum için yarışın veya Serbest Oyun’da sizin ve arkadaşlarınızın arzu ettiği yarışı yaratın. Yapay zeka destekli Forza Yarış Düzenlemeleri, lastik ve yakıt stratejisi, yeni sürücü ve güvenlik derecelendirmeleri ile çevrim içi yarışlar daha güvenli, daha eğlenceli ve daha rekabetçi.

Kendinizi genişleyen bir motor sporları dünyasına bırakın. Gelecek yıllar için benzersiz zorluklar, inanılmaz yeni arabalar, pistler ve heyecan verici yeni oyun deneyimleri sunan yeni kariyer şampiyonaları ve çevrim içi etkinlikler düzenli olarak tanıtılacak.

Forza Motorsport, en son bilgisayar donanımı ve teknolojilerini kullanarak çok çeşitli bilgisayarlar için optimize edilmiştir. NVIDIA DLSS 2 ve AMD FSR 2.2 ile performansınızı en üst düzeye çıkarın. HDR kalibrasyonu, tek oyunculu modda açık kare hızları, Xbox Series X|S oyuncularıyla çapraz oynama ve çapraz kaydetme, gölgeleyerek önbellekleme ve daha fazlasıyla 4K ve ötesine kadar çözünürlükleri deneyimleyin. Ayarlanabilir FOV ve yolda ultra geniş çözünürlüklerle PC oyununuzu özelleştirin ve karşılaştırma modunu kullanarak tercih ettiğiniz grafik ayarlarını düzenleyin. Düzeni yeniden eşleme, zorla geri bildirim ve Xbox oyun konsolunun gürültüsünü içeren DirectInput API ile favori cihazlarınızı takın.


Forza Motorsport indir - (Direkt indir)

99.918
OYUN BİLGİLERİ 4 Ekim 2023 21:32
Forza Motorsport

Tür: Oyun, Simulasyon, Türkçe Oyunlar, Yarış, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 118 GB

Crack: RAZOR1911

Tarih: 10 Ekim 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?