Forza Horizon 5: Hot Wheels

7“Tüm gözü pek sürücüleri ve kreatörleri çağırıyoruz! Meksika’nın üzerindeki bulutlarda görsel olarak büyüleyici, heyecan verici, yeni Horizon Hot Wheels Parkı’na çıkın.

Şimdiye kadar tasarlanmış en hızlı, en ekstrem pistleri tecrübe edin. 80’den fazla farklı, takılabilir parça ile kendi Hot Wheels maceranızı tasarlayın, oluşturun ve paylaşın.

Yıldırım hızındaki 2021 Hennessey Venom F5 ve ikonik 2000 Hot Wheels Deora II de dâhil olmak üzere 10 müthiş, yeni otomobille yarışın.

Efsanevi Horizon Maceranız sizi bekliyor! Dünyanın en harika arabalarından yüzlercesiyle birlikte sınırsız, eğlenceli sürücülük aksiyonuyla Meksika’nın capcanlı ve her daim gelişmekte olan açık dünya manzaralarını keşfedin.

Bu Sizin Horizon Maceranız
Meksika’nın capcanlı ve her daim gelişmekte olan açık dünya manzaraları eşliğinde, dünyanın en iyi araçlarının yüzlercesiyle beraber sınırsız, eğlenceli sürücülük aksiyonuyla dolu nefes kesici seferlere önderlik edin.

Bu, Çeşitliliklerle Dolu bir Dünya
Çarpıcı kontrasta ve güzelliğe sahip bir dünyayı keşfedin. Canlı çölleri, yemyeşil ormanları, tarihi şehirleri, gizli harabeleri, el değmemiş plajları, geniş kanyonları ve karlı kaplı yüksek volkanik dağı keşfedin.

Bu, Macera Dolu bir Açık Dünya
Sevdiğiniz aktivitelere katılım yapmanız üzerine sizi ödüllendiren yüzlerce mücadeleyi içeren yoğun bir karşılaşmanın içine dalıverin. Yeni karakterlerle tanışın ve onların Horizon Hikâyelerinin akıbetini belirleyin.

Bu, Gelişen bir Açık Dünya
Meksika’nın benzersiz, dinamik mevsimleri her hafta dünyayı değiştirirken yükselen toz fırtınaları ve şiddetli tropikal fırtınalar gibi hayranlık uyandıran hava durumu olaylarına şahit olun. Yeni etkinlikler, mücadeleler, koleksiyon eşyaları, ödüller ve keşfedilmeyi bekleyen bölgeler için oyuna sık sık uğrayın. Her sezon biri diğerine asla bezemeyecek şekilde eşsiz olacak.

Bu, Sosyal bir Açık Dünya
Diğer oyuncularla takım oluşturun. Sizi ve arkadaşlarınızı aksiyonun içine çeken ve menüler, yükleme ekranları veya lobiler olmadan eğlenmenizi sağlayan keyifli, üst düzey mücadelelerden oluşan ve ardı ardına devam eden eğlenceli bir serinin tadını çıkarmak için Horizon Arcade’e girin. Horizon Açık’ta ve Turlarda yeni arkadaşlar edinin, yeni topluluk hediye paylaşımıyla yaratıcılığınızla oluşturduğunuz eserlerinizi paylaşın.

Ana oyun dahildir.


66.572
OYUN BİLGİLERİ 19 Temmuz 2022 23:05
Forza Horizon 5: Hot Wheels

Tür: Açık Dünya Oyunları, Ek Paketler, Macera, Türkçe Oyunlar, Yarış, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 121.6 GB

Crack: P2P

Tarih: 19 Temmuz 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?