FORWARD: Escape the Fold

0FORWARD: Escape the Fold indir - (Direkt indir)

FORWARD: Escape the Fold, mükemmel ısırık büyüklüğünde roguelike zindan tarayıcısı olarak yaratıldı. Şampiyonunuzu seçin ve kart tabanlı zindanlarda amansız bir sürünerek yüzleşin, yeteneklerinizi güçlendirecek öğeleri toplayın ve karşınıza çıkan korkunç canavarları alt edin.

ÖZELLİKLERİ
Eşsiz İlerleme Sistemi: Her dönüşte 3 karttan bir yol seçerek zindanlarda yolunuzu açın, ancak seçiminizi akıllıca yapın! Kötü bir karar sizi mezarlığa götürebilir. Kefarete bir adım daha yaklaşmanıza yardımcı olacak bir sonraki kartı seçin!

Yüksek Enerji Roguelike: Yolun her adımında kararlar vermeniz gerekecek. Her seferinde bir kart tarayın ve karakterinizin yeteneklerini güçlendirmek için sandıklarda, pazarlarda ve her zindanın sonunda bulunan nesneleri birleştirin. Lanetli eşyalara ve onların yıkıcı etkilerine dikkat edin!

Sadece Bir Dönüş Daha: Fold’da kendinizi asla hazır hissetmeyeceksiniz. Tekrar oynanabilirlik için tasarlanan her tırmanış orijinaldir ve en deneyimli oyuncu için bile taze ve zorlu hissettirecektir. Yeraltı dünyasını dolduran zorlu canavarlarla savaşmak için içgüdülerinizi ve şampiyonunuz hakkındaki bilginizi kullanın.

KATLAMADA NELER KEŞFEDECEKSİNİZ
Eşsiz güçlere ve geçmiş hikayelere sahip 7 Şampiyon. Bu gizemli yeraltı dünyası hakkında daha fazla bilgi edinin ve bu esrarengiz şampiyonları oraya neyin getirdiğini anlayın. Ek olarak, yükselişinizi ve oyun tarzınızı kökten değiştirecekleri için güçlerinde ustalaşın.

Keşfedilecek 100+ tamamen ayrıntılı öğe kartı.

En güçlü oyuncular için skor tabloları. Orada olmak söylemesi yapmaktan daha kolay.

Tek girişli oyun tarafından sağlanan hızlı tempolu oyun. Oyunu her zaman dinamik tutar.
Muhteşem 2D piksel sanatı.


FORWARD: Escape the Fold indir - (Direkt indir)

6.908
OYUN BİLGİLERİ 2 Nisan 2022 14:27
FORWARD: Escape the Fold

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 128.3 MB

Crack: DRMFREE

Tarih: 29 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?