Fort Solis

1Geliştiricilerin öngördüğü deneyim:
Eşsiz bir sinema deneyimi!
Hikâye dört bölümde anlatılıyor. Bir Netflix dizisi gibi, Fort Solis de yoğun bir oturumda art arda oynanabilir veya bölüm bölüm bir TV şovu gibi bölüm bölüm oynatılabilir.

Fort Solis’e hoş geldiniz
Uzak bir maden üssünden gelen olağandışı bir alarm çağrısına yanıt veren Jack, karanlık ve ıssız Fort Solis’e varır. Fırtına uyarıları yaklaşırken umutsuzca temas kurmak için içeri girer. Gece uzadıkça olaylar büyür, kontrolden çıkar ve mürettebatın başına gelenlerin gizemi ortaya çıkmaya başlar. Yaklaşan fırtınalar Jack’in sabaha kadar dayanmaya çalıştığı kaçışını sınırlıyor.

Sürükleyici Hikaye Anlatımı
Fort Solis, oyuncuyu oyuncu kadrosunun ve uzun gecenin içine tamamen kaptırmak için tasarlanmış yüksek kaliteli bir deneyim sunmayı amaçlıyor. Roger Clark, Troy Baker ve Julia Brown’ın performanslarıyla Fort Solis, her bölümde duygu, korku, empati ve çok daha fazlasını sunmayı amaçlıyor.

Temel anlatımı destekleyen, ses kayıtları, gözetleme görüntüleri veya geçmişte yaşanan olaylar gibi ek hikaye örnekleridir. Bunlara eşlik eden, tüm mürettebat tarafından kaydedilen ve Fort Solis’te alarmın tetiklendiği geceden önceki ve hatta belki sonraki olayları ayrıntılarıyla anlatan video kayıtlarıdır…

Görsellere dayalı
Fort Solis oyunculara bir sonraki ayrıntı seviyesini, yüz ve vücut animasyonlarını getiriyor. Unreal Engine 5.2 Fort Solis’in yardımıyla gerçekçi evren hayata geçiriliyor!


31.321
OYUN BİLGİLERİ 22 Ağustos 2023 20:59
Fort Solis

Tür: Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 8.05 GB

Crack: RUNE

Tarih: 22 Ağustos 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?