Forspoken

7New York City’den gizemli bir şekilde taşınan Frey Holland, kendisini nefes kesen Athia diyarında kapana kısılmış halde bulur. Koluna sihirli, duyarlı bir bileklik açıklanamaz bir şekilde dolanır ve Frey, Athia’nın genişleyen manzaralarını geçmek için güçlü büyüler yapma ve sihir kullanma yeteneğini keşfeder. Frey, yeni altın arkadaşına “Cuff” lakabını takar ve eve dönüş yolunu bulmak için yola çıkar.

Frey kısa süre sonra, bir zamanlar Tantas adındaki yardımsever anne babaların hükümdarlığı altında gelişen bu güzel ülkenin, yıkıcı bir felaket dokunduğu her şeyi acımasızca bozana kadar öğrenir. Break, hayvanları canavarlara, insanları canavarlara ve zengin manzaraları dört tehlikeli diyara dönüştürdü. Parçalanmış topraklarının merkezinde, Tantalar artık çıldırmış ve şeytani büyücüler olarak hüküm sürüyor.

Mola’dan etkilenmeyen ve çaresizce cevaplar arayan Frey, onu tek umutları olarak gören Athia’nın kalan son vatandaşlarına yardım etmeyi gönülsüzce kabul eder. Frey’in bu tuhaf ve hain diyardaki yolculuğu, onu canavar yaratıklarla savaşması, güçlü Tantas’la yüzleşmesi ve içeriden çok daha fazlasını uyandıran sırları ortaya çıkarması gereken yozlaşmanın kalbine götürecek.

ANA ÖZELLİKLER:
İsteksiz Bir Kahramanın Destanı
Nefes kesici, fantastik bir diyara gizemli bir şekilde götürüldükten sonra eve dönüş yolunu arayan Frey’e unutulmaz bir yolculukta liderlik edin. Frey felaketlerle dolu Break’te seyahat ederken ve muazzam bir gücü nasıl kullanacağını keşfederken Athia’nın gizemlerini çöz.

Güzel ve Acımasız Bir Açık Dünya –
Çarpıcı grafikler ve en son teknolojiyle hayata geçirilen olağanüstü manzaralar ve dünya dışı yaratıkların çarpıcı bir ülkesi olan Athia’nın geniş diyarlarını keşfedin. Gizemli bir karanlığın dokunduğu her şeyi kirlettiği yozlaşmış bölgelerin derinliklerine dalın.

Özelleştirilebilir Sihir Cephaneliği –
Hızlı tempolu ve canlandırıcıdan stratejik ve metodik olana kadar çeşitli oyun tarzlarına hitap eden çok çeşitli güçlü yeteneklerle büyülü savaşta çarpık canavarları ele alın.


99.603
OYUN BİLGİLERİ 25 Temmuz 2023 14:48
Forspoken

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Korku, Macera, Oyun, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 103.16 GB

Crack: RUNE

Tarih: 24 Ocak 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?