Forgive Me Father 2

0HP Lovecraft’ın mitlerinden ilham alan, deliliğin her köşede beklediği kötü niyetli bir dünyaya bir kez daha yolculuk yapın. İlk bölümden itibaren Rahip karakterinin hikayesine devam ederek kurtuluşa giden yola çıkın. Akıl sağlığının sınırında ne kadar süre dengede kalabilirsiniz? Günahlarınız mı affedilecek, yoksa ruhunuz deliliğe yenik mi düşecek?

Kendine özgü koyu çizgi roman benzeri görseller
Her karenin bir çizgi roman sayfası gibi göründüğü, koyu renkli, elle çizilmiş grafik tasarım, Beni Affet Baba’nın temel taşlarından biridir ve devam filmi, geliştirilmiş spritelar, modeller ve özelliklerle benzersiz tarzına yeni bir bakış açısı getiriyor. atmosferik aydınlatma efektleri. Her yere uçan sulu kan efektleri ve animasyonlu parçalarla gözlerinize ziyafet çekmeye hazırlanın!

Çılgınlığın içine dalın
Lovecraft’ın kabuslarını çok çeşitli silahlarla alt edin. Çok çeşitli, zorlu düşmanlarla savaşın ve dikkatli olun: her biri farklı, giderek daha da kötü ve sapkın formlara dönüşüyor; bu yolculuk daha da kolaylaşmıyor!

Donanımınızı geliştirin ve savaşın
Kendi oyun tarzınızı tanımlayın ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda silahla en ölümcül cephaneliği oluşturun; her biri mutlak kargaşaya yol açmak ve düşmanlarınıza mutlak yıkım getirmek için tasarlanmış daha güçlü varyasyonlara sahiptir. Yıkıcı pompalı tüfekler, öldürücü derecede isabetli tüfekler, patlayıcı fırlatıcılar arasından seçiminizi yapın ve tüm potansiyellerini açığa çıkarın.

Çılgın beceriler kazanın
Ezici delilik aynı zamanda en iyi arkadaşınız ve en kötü düşmanınızdır. Onun içinize akmasına izin verin, düşmanlarınıza mutlak kargaşa yaşatın ve ödül olarak olağanüstü güçler kazanın. Çılgınlığı kucaklayın, onu tuhaf yeni yeteneklerinizi beslemek için kullanın ve duyularınıza saldıran dehşetlere SİZDEN korkmayı öğretin!

Öteki dünyaya ait film müziği
Karanlık Lovecraft atmosferini vurgulayan güçlü elektro gitar riffleri ve enerjik davulların şaşırtıcı derecede uyumlu kombinasyonunu deneyimleyin. Dengesiz tarikatçı ordularını öldürün ve saatlerce kafa patlatmanıza neden olacak orijinal film müziğini dinlerken hayal bile edilemeyecek kadim kötülükle yüzleşin.


12.172
OYUN BİLGİLERİ 22 Ekim 2023 23:01
Forgive Me Father 2

Tür: Aksiyon, Erken Erişim, FPS, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 2.92 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 19 Ekim 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?