Forever Skies

0Forever Skies indir - (Direkt indir)

Yüksek teknoloji ürünü bir zeplin inşa edecek ve özelleştireceksiniz. Dünya yüzeyinin üzerinde uçarken eviniz, atölyeniz, laboratuvarınız ve daha fazlası olacak. Kontrol edin ve medeniyetimizin kalıntılarına ve gizemli anormalliklere doğru yönlendirin. Zeplin gövdesini ve bütünlüğünü yönetin. Zeplininizi geliştirmek ve benzersiz bir şekilde size ait yapmak için kaynakları çıkarın ve toplayın.

Bilimsel bilgi birikiminiz, farklı makineler yapmanıza ve çalıştırmanıza izin verecektir. Taranan öğeleri analiz edin ve kaybolan teknolojinin tersine mühendisliğini yapın. Yiyecek ve kaynak elde etmenin yeni yollarını araştırın, yeni araçlar keşfedin ve hayatta kalma şansınızı artırın.

Tozdan kaçmak için yüksek inşa edilmiş harabelerden kaynakları keşfedin ve çıkarın. Garip bir anomalinin neden olduğu sürüklenen enkazla çevriliyken, hayatta kalmanıza yardımcı olması için onu hammadde haline getirin. Medeniyetimizin kalıntılarını keşfedin ve keşfedin. Neler olduğunu ve Dünya’nın neden bir önceki tepe konumumuzun kontrolünü kaybettiğimiz bir yere evrildiğini öğrenin. Geçmişimizin sırlarını keşfedin.

Tozun altına indikten sonra, gezegenin yokluğumuzda değişen yüzeyi olan garip yeni bir dünya keşfedeceksiniz. Evrimleşmiş fauna ve flora ile yüzleşin ve ailenizi tehdit eden gizemli bir hastalığı iyileştirmek için viral patojenleri avlayın.


Forever Skies indir - (Direkt indir)

14.660
OYUN BİLGİLERİ 23 Haziran 2023 13:01
Forever Skies

Tür: Aksiyon, Erken Erişim, FPS, Hayatta Kalma Oyunları, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 16.94 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 22 Haziran 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?