For What Will Come

0Abby adında bir kızın küçük yoluna çıkın, o eve döner ve gerçekte ne olduğuna dair sırları açığa çıkarmak için geçmişi yeniden yaşarken çocukluğunu kazar.

Eyalet dışına taşındın ve hayallerinin peşinden koşmak için aileni geride bıraktın, Sandıklarından daha başarılı oldun. Kendi başına yaşıyorsun, iyi bir para kazanıyorsun ve hayat sorunsuz gidiyor.

5 yıl sonra nihayet memleketiniz Ridgewater’a geri dönmeye ve ailenizle birlikte ziyaret etmeye karar verdiniz. Bundan sonra ne olacağını keşfedeceksiniz, bu gizem sizinle mi bitecek yoksa unutulan başka bir hikaye mi olacak?

For What Will Come, küçük bir kurgusal kasaba olan Ridgewater Colorado’nun dışında, en iyi bir oturuşta oynanan kısa bir gizemli keşif oyunudur. Olacakların sırlarını ortaya çıkarmak için tanıdık bir yolu keşfedin.

Ana Özellikler
• Geleneksel Zor Bulmacalar veya Dövüş Yok : What Will Come, hikayeye ve keşfe dayalı olduğundan, çözemeyeceğiniz zor bir bulmaca veya şiddete kanmanıza gerek yok.

• Atmosfer : Atmosferik ses tasarımı ve müzik etrafında tasarlanmış gerçekten eşsiz bir dünyaya kendinizi bırakın

• Yarı Doğrusal: Acele etmeyin ve belirli bir yöne doğru itilmişken oyunun farklı alanlarını özgürce keşfedin, başka alanlarda ilerleyerek yeni alanların kilidini açın veya daha önce keşfettiğiniz alanlarda geri dönün. Ne keşfedebileceğini asla bilemezsin.


7.845
OYUN BİLGİLERİ 30 Ekim 2022 22:36
For What Will Come

Tür: Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 21.29 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 29 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?