For The King II

0Bir zamanlar halkı tarafından sevilen Kraliçe Rosomon, tebaasına sırt çevirerek onları Fahrul’un madenlerinin karanlığında köleliğe mahkum ederken, bir yandan da uğursuz ve kötü niyetli güçlerle ittifaklar kurmaya başladı.

Zalim kraliçeyle savaşmak ve onun baskıcı saltanatına son vermek için her şeyi riske atarken partinizi dört oyunculu kooperatifte veya Fahrul aracılığıyla tek başınıza macerada toplayın.

For The King’in yaratıcılarından, roguelite ve masaüstü oynanışı harmanlayan çok sevilen RPG, Fahrul’un tarihinde yeni bir sayfa açıyor; güncellenmiş bir motor üzerinde tasarlanmış, geri dönen kahramanlar ve yeni maceracılar için yenilik ve oynanış iyileştirmeleri sunuyor.

For The King II, herkesin alıp oynaması kolaydır, ancak ustalaşması beceri, sabır ve stratejik mükemmellik gerektirirken, hiçbir iki oyunun asla aynı olmayacağını garanti eden prosedürel olarak oluşturulmuş bir harita ile sonsuza kadar tekrar oynanabilirliğini korur. Benzersiz ama tanıdık zar atma hareketlerinden ilham alan hareket, karşılaşma ve dövüş mekanikleri, zar atışınız sırasında şansınız artıp azaldıkça daha da fazla kendiliğindenlik ve çeşitlilik katar.

For The King II, her biri anlatısal olarak birbiriyle bağlantılı 5 ayrı maceraya bölünmüş, 30 saatin üzerinde oynanışa sahip eksiksiz bir hikaye sunuyor. Yolculuk uzun ve yol zorlu ama korkmayın; grubunuz başarısız olursa, ekipmanınıza ekleyebileceğiniz daha iyi başlangıç ​​öğeleriyle bir sonraki oyununuzda daha güçlü ve daha akıllı başlayacaksınız.

Her biri kendine özgü avantajlara, güçlü yönlere ve oyun tarzlarına sahip 12 benzersiz karakter sınıfından partinizi oluşturun. The Blacksmith’in becerikli vurucusundan, kurnaz iksir kullanan Alchemist’e kadar, hangi karakterlerin korkunç Queensguard’la mücadele edeceğini ve başarıyı garantileyecek savaş stratejilerini siz seçersiniz. Orman zeminindeki vahşi hayvanları toplamanıza ve zor zamanlarda saflarınızı güçlendirmek için (elbette bir ücret karşılığında) yerel tavernalardan acımasız paralı askerler toplamanıza olanak tanıyan paralı askerler ve yoldaşlarla partinize yeni karakterler ekleyin.


19.645
OYUN BİLGİLERİ 2 Kasım 2023 20:32
For The King II

Tür: Macera, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 5 GB

Crack: RUNE

Tarih: 2 Kasım 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?