Food Truck Simulator

0Babanın bir yemek kamyonu vardı. Araç eskimesine rağmen, ailenizin mirasının temel taşı haline gelmişti.

Şimdi ne yazık ki baban gözlerini yumdu. Artık kamyon sana ait. Babanın izinden yürüyecek ve onun adına göre yaşayacak mısın? Bulmanın bir yolu var.

‘Yiyecek kamyonundan’ ‘kamyonu’ çıkaramazsınız. Tezgahlarınızı kurmadan önce, garajınızdan o gün için satmaya karar verdiğiniz yere gitmeniz gerekir.

Trafiğe dikkay etmelisin! Zamanının kalmadığını hissettiğinde babanın yaptığını yap ve gittiğin yoldandön. İlk gelen kazanır!

Bu iş için tek şeyin fast food olduğunu düşünmüş olabilirsiniz, ama şimdi tezgahın diğer tarafında olduğunuza göre tekrar düşünmenin zamanı geldi.

Bir dilim peynir bile klasik bir burgeri özel bir çizburger haline getirebilir. Sos olsun mu? Soğan olsun mu? Ya Ketçap?

Müşteriler çok sabırsız olabilir. Onlara istediklerini elde etmek ve damak zevklerine uymak için çok fazla zamanınız olmadığını göreceksiniz.

Bu bir meydan okuma olacak, ama babanın üstesinden geldiği bir şey ve kesinlikle sen de yapabilirsin. Pratik yapmak mükemmelleştirir, o yüzden git ve kaliteli yemeğinle onların ayaklarını yerden kes!

Prestijiniz arttıkça, hileler ve araçlardan oluşan repertuarınız da büyür.

Babanızın ayak izlerini takip ederken şöhretinizle güncel kalın. Kendinizi (ve cüzdanınızı) toplayabileceğiniz en yeni, birinci sınıf ekipmanla donattığınızdan emin olun. Şöhretin tadını çıkarın!

Kamyon size ait ve babandan kalsa da , yeni sahibi sensin, kamyonu güzelleştirmeli ve dekoru da değişmeli.

Araç renginden iç yerleşim düzenine, tamponlara, ışıklara ve tekerleklere kadar her şeyi ayarlayın. Şehre babandan daha az olmadığını göster ve onlara sahipmişsin gibi sokaklara çık.


41.407
OYUN BİLGİLERİ 14 Eylül 2022 20:31
Food Truck Simulator

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Oyun, Simulasyon, Türkçe Oyunlar, Yarış

Platform: PC

Boyut: 4.98 GB

Crack: v3.84s

Tarih: 14 Eylül 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?