Floppy Knights

0Floppy Knights indir - (Direkt indir)

Merhaba insanlar. Benim, Carlton! Phoebe’nin en güvenilir arkadaşı ve süper havalı robot kolu. Size Phoebe ve en son icadı hakkında biraz daha bilgi vermek için buradayım: Floppy Knights!

Phoebe kim, soruyorsun? Görevi olan yetenekli bir mucittir: Sonunda ailesinin evinden taşınmak için yeterli parayı biriktirdi. Kasabanın her yerinde bir sürü garip iş var ama sadece bir Phoebe var – ve Floppy Knights’ın geldiği yer burası!

Kendi tarzınızı belirlemek için seçebileceğiniz bir sürü Floppy Knights var. Kazanan bir strateji oluşturmak için şık kart kombinasyonlarını karıştırıp eşleştirmek size kalmış.

Sıra tabanlı taktikler, kart oyunu stratejisiyle buluşuyor.
İki tanıdık türe yeni bir bakış! Özenle hazırladığınız desteleri kullanarak Şövalyelerinizi savaş alanında zafere taşıyın.

Retro teknoloji ve sihirle dolu canlı bir dünyaya girin.
Yemyeşil bitki örtüsü, tehlikeli volkanlar, buzlu mağaralar ve sisli ormanlar içeren, Marlowe Dobbe’nin (Dicey Dungeons) elle çizilmiş görselleriyle fantastik bir diyara atlayın.

Her birimin benzersiz bir oyun stili ve savaş sırasında özel kartlar oluşturma yeteneği vardır, bu da sonsuz olasılıklar yaratır.


Floppy Knights indir - (Direkt indir)

2.450
OYUN BİLGİLERİ 24 Mayıs 2022 12:16
Floppy Knights

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 1.18 GB

Crack: RAZOR1911

Tarih: 24 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?