Floodland

3İnsanlığı Birleştirin, topluma Yön Verin
İklim değişikliği dünyanın yok olmasına sebep olan olaylar zincirini başlatan bir kıvılcım oldu. Yükselen deniz seviyeleri kıyı bölgelerini yuttu. Sadece siz yoldaşlarınıza önderlik ederek insanlığın hayatta kalmasını sağlayabilirsiniz. Bir grup hayatta kalmış insanla başlayıp işe yarayan kaynaklar arayın. Teknolojiyi yeniden keşfedip farklı fraksiyonlar arasındaki barışı koruyarak toplumu yeniden inşa edin.

Keşfedin Ve Faydalanın
Bildiğiniz dünya yok oldu. Artık adalar, bataklıklar ve hayatta kalanlardan ibaret. Kısıtlı kaynakları toplayarak dünyayı bir adadan öteki adaya keşfetmeniz gerek. Bunu yaparken yardımınıza muhtaç olanlara yardım edip ve sizinle aynı fikirde olmayanların üstesinden gelmelisiniz.

Koloninizi Büyütün
Bir şehir insanlardan çok daha fazlasıdır. Yiyecek, barınak, su ve sağlık… Bu liste uzayarak devam eder. Dallara ayrılan Teknoloji Ağacı’nda farklı teknolojileri araştırabilir, binaları yükseltebilir ve uzmanlar eğitebilirsiniz. Tüm bu ihtiyaçların karşılandığından emin olmak sizin göreviniz. Bu görev kaynakların, alanın ve emeğin kısıtlı olması sebebi ile çok daha zor hale geliyor.

Kanun Sizsiniz
Bir toplum ancak kanunları kadar iyidir. Bu kanunları belirlemek sizin göreviniz. Yeni bir eşitlik ütopyası mı yoksa iyi niyetli bir diktatörlük mü yaratacaksınız? Her grup sizinle aynı fikirde olmadığından yapacağınız seçimler yerleşiminizin geleceğini derinden etkileyecek. Ortak bir amaç için hareket etmek kendi içinde çatışmaya kıyasla toplumunuzu daha verimli hale getirecektir. Hukuksal evriminizin hangi yönde ilerleyeceğini Kanun Ağacı’nda belirleyebilirsiniz. Her hareketinizde olduğu gibi bunun da sonuçları olacak.

Sınırsız Oynanış
Her oyun diğerinden farklıdır. Haritalar, olaylar ve dünya rastgele oluşturulmuş olduğundan her oyununuz diğerinden farklı gelişerek özgün bir oyun deneyimi sağlar.


27.614
OYUN BİLGİLERİ 15 Kasım 2022 20:19
Floodland

Tür: Hayatta Kalma Oyunları, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 1.5 GB

Crack: v1.0.20915/Hotfix 01

Tarih: 15 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?