FloCity

0FloCity enerji, kütle ve zamanla ilgilidir.

FloCity, çalışma zamanı AI kargo gemilerini kullanarak inşa etme konusunda benzersiz bir deneyim sunar. Serbest biçimli kanal ağları kazın, kıyı şeritlerini düzeltin, yapay zeka trafik akışını sorunsuz hale getirin, yoğun limanların çevresinde araziler geliştirin. Yat, hava gemisi ve uzay kapsülü ile şehirlerinizde bir vatandaş gibi dolaşın.

Kanal yapbozunu başlat…
Kanal ağı kazmak bulmaca çözmek gibidir. Yapay zeka, batan Plantation Island’dan aç şehirlere ulaşım kaynakları gönderiyor. Verimli lojistik ağlar, enerji akışını çeşitli limanlara yayar ve aynı zamanda şehirlerin büyümesini sağlar.

Macera inşa et…
Kentsel ölçekli vanalar, dönüştürülebilir mimariler, değiştirilebilir koridorlar, düşen heykeller ve daha fazlası dahil olmak üzere enerji akışıyla etkileşime giriyor!

AI kargo gemileri ile ekonomiyi yönlendirmek…
Kazmanız, kıyı şeridini tam olarak yeniden şekillendirecek ve her AI kargo gemisinin hareketine rehberlik edecektir. Şehir planlaması, büyüyen şehirler için bir çalışma zamanı enerji döngüsü oluşturur: AI navigasyon – enerji akışını hızlandırma – trafik sıkışıklığı – kanal kazma – yoğun limanlar – limanların etrafındaki arazi değerini artırma – ufuk çizgilerini yükseltme.

Vatandaş gözüyle…
Akdeniz’den Kyoto’ya, Sovyet şehirlerinden uzaya kadar çeşitli minimalist mimariler üretilebilir. FloCity ayrıca yatta, zeplinde veya uzay kapsülünde başyapıtlarınızda bir vatandaş gibi dolaşabileceğiniz seviyeler arasında rahatlatıcı deneyimler sunar.


3.556
OYUN BİLGİLERİ 22 Mayıs 2023 12:54
FloCity

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 766 MB

Crack: TENOKE

Tarih: 21 Mayıs 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?