Flat Eye

0Bir benzin istasyonundan teknolojinin geleceğini insanlıkla yönetmek

OYNANIŞ
Flat Eye, yönetim simülasyonu ile anlatı odaklı oynanışın mükemmel dengelenmiş bir karışımıdır.

Dünyanın önde gelen gaz ve teknoloji merkezinin yöneticisi olarak, istasyonunuzun sorunsuz çalışmasını sağlamak, dünyanın ilk gerçek yapay zekası tarafından verilen günlük hedefleri tamamlamak ve insanlığın geleceğini iyileştirmek (veya lanetlemek) için yeni teknolojiler geliştirmek sizin işiniz.

**Flat Eye, teknoloji ve onun yaşamlarımız üzerindeki etkisi ile ilgilenir. Bu nedenle herkese uygun olmayan ağır konular içerebilir.**

ÖZELLİKLERİ
“Premium Müşterileri” cezbetmek için istasyonunuza yeni modüller kurmak ve yüklemek için geniş bir teknoloji ağacını keşfedin. Bu karakterlerin her biri, etkileşim kurmanız ve etkilemeniz için yanlarında yeni ve ufuk açıcı bir anlatı getirecek.

Her gün mağazanızın kazançlarını ve puanlarını dünyanın ilk yapay zekasına (ve ardından Flat Eye’ın sahibine ve ana şirketine) bildirmeniz gerekecek. Bir uyarı – onları hayal kırıklığına uğratmayın.

Flat Eye’ın anlatısı, geri dönen müşterilerin hikayeleri aracılığıyla ortaya çıkan teknolojilerin keşfi etrafında dönüyor.

İstasyonunuza giren herkes önemli olmayacaktır – “Premium Müşteriler” burada devreye girer. Bu “premium” karakterler yalnızca istasyonunuzda kullanılmak üzere belirli bir modül seti mevcut olduğunda görünür.

Bu müşterilerin her biri, istasyonun yapay zekası tarafından, bir kez keşfedildiğinde insanlığın geleceği üzerinde dalgalanan etkilere sahip olabilecek önemli bir talebe sahip olacak kişiler olarak profillendi.

İstasyonun yöneticisi olarak göreviniz “Premium Müşterilerin” ihtiyaçlarını dinlemek ve insanlık adına kararlar almak olacaktır. Zor bir iş ama asgari ücreti boşuna almıyorsunuz!


4.405
OYUN BİLGİLERİ 14 Kasım 2022 23:17
Flat Eye

Tür: Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 3.09 GB

Crack: GOG

Tarih: 14 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?