Flashpoint Campaigns Southern Storm

0Flashpoint Campaigns Southern Storm , Soğuk Savaş’ın zirvesinde geçen ve aksiyonun 1989 yılına odaklandığı büyük bir taktiksel savaş oyunudur.

Kuvvet Komutanı olarak, tabur, tugay veya birliklerinize emirler ve Standart Harekat Prosedürleri planlayacak ve uygulayacaksınız. manevra ve niyetinizle savaşı şekillendiren alay kuvvetleri.

Oyun motoru asenkron WEGO dönüşlerine dayanmaktadır. Bu, emirler vereceğiniz ve ardından savaş alanında değişen bir süreyi izleyeceğiniz anlamına gelir.

Ardından, savaş planınızı uygularken olanlara tepki vermek için emirler verin veya düzenleyin.

Parlama Noktası Kampanyaları-Soğuk Savaş: Güney Fırtınası , kuvvetlerinizin şirketlerin manevra birimlerinde, müfrezelerde ve tank bölümlerinde, piyade savaş araçlarında, piyade mangalarında ve ekiplerinde, keşif kuvvetlerinde, mühendislerde, hava savunmasında düzenlendiği derin bir savaş operasyonları simülasyonudur.

Ve tanksavar sistemleri, helikopterler ve daha fazlası. Komutan olarak, uzun menzilli toplar, roketler veya hava saldırıları gibi mevcut harita dışı varlıkları kullanmanız gerekecek.

Haritadaki kuvvetlerinizi desteklemek ve günü kazanmak için kimyasal veya nükleer silahlar kullanma hayaletiyle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Kılavuz : Oyunun fiziksel bir kopyasını sipariş ederseniz, bir sabit kitap kılavuzu alacaksınız.

Bu ciltli 300 sayfalık tam renkli el kitabı, oyun mekaniğinden gelişmiş sistemlere ve stratejilere, tasarımcı notlarına ve yardımcı eklere kadar oyun sisteminin her yönünü tam olarak belgelemek için çevrilmemiş hiçbir taş bırakmaz.


9.865
OYUN BİLGİLERİ 20 Kasım 2022 18:23
Flashpoint Campaigns Southern Storm

Tür: Macera, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 1.04 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 26 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

Serial: 7843-1413-8820-1931

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?